adcov.com

Jaka jest różnica między Adipex i Adipex P?

Jaka jest różnica między Adipex i Adipex P?


Adipex-P lub Adipex, znany również pod nazwą generyczną fenterminą, jest najczęściej przepisywanych i najczęściej spotykane diet pill obecnie na rynku, zgodnie z US Drug Enforcement Administration. Ten lek jest apetyt do krótkotrwałego stosowania na otyłych pacjentów. Adipex-P i Adipex są takie same leki.

Zastosowania

Adipex-P i Adipex są zarówno powszechnie przepisywany przez lekarzy, jak tłumienia apetytu. Jednak niektórzy lekarze stosują oficjalną nazwę Adipex-P, podczas gdy inni upuść P i po prostu piszę to jak Adipex.

Producenci

Adipex-P lub Adipex jest wytwarzany przez bram Pharmaceuticals. To może być wypełniony w lokalnych aptekach w całym kraju, a także jest dostępny online i wysyłkowej.

Funkcje

Adipex-P lub Adipex przewidziana jest podłużny, który jest ponad 37,5 mg tabletki białe i niebieskie, lub kapsułki, które na jednym końcu niebieski i biały z dwoma granatowymi paskami na przeciwległym końcu. Ta marka zawsze będzie mieć nazwę "Adipex-P" wytłoczoną na pigułki.

Środki ostrożności

Adipex-P lub Adipex dostępna jest tylko jedna siła, która wynosi 37,5 mg. Adipex-P nie jest odpowiedni do podjęcia, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące, i to nie jest zalecane dla niemowląt i dzieci w wieku szesnastu lat, a odpowiednie badania naukowe nie są dostępne.

Ostrzeżenie

Skutki uboczne Adipex-P lub Adipex może wahać się od nerwowość lub lęk na szybkie bicie serca i bezsenność. Zaleca się, że lek ten można stosować tylko przez krótki okres nie dłuższy niż trzy miesiące, jak to może być bardzo uzależnienie.