adcov.com

Jak żywić dziecko w szpitalu

Jak żywić dziecko w szpitalu


Posiadanie dziecka ogranicza się w szpitalu jest stresujące dla dziecka i rodziny. Aby dziecko wygodne, zapewniają rzeczy dla niego zrobić. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zabawić dziecko w szpitalu.

Instrukcje

1 Zapewniają komfort. Uświadom sobie, dziecko może się bać i trzeba cię w pobliżu, zwłaszcza młodszych dzieci. Śpiewać, grać w gry lub prowadzić rozmowy, które zwykle mają w domu. Utrzymanie rzeczy normalne zapewnia komfort.

2 Czytaj książki dla dzieci w każdym wieku. Twój głos zapewnia komfort i historia pomaga im wyjść z sali szpitalnej. Młodsze dzieci mogą jak szpital książkę z Little Critter ani innych książek na temat dzieci w szpitalach.

3 Przynieś rzeczy z domu zwłaszcza rzeczy z ich sypialni, takich jak ulubione zabawki, książki i pluszaki. Dzieci znaleźć ich własne rzeczy pocieszające i zabawny.

4 Podaj swoje dziecko z papieru i różne kolorowe długopisy, flamastry, kredki lub kredki. Dzieci w łóżku mogą preferować związany blok papieru lub notebooka, ponieważ jest łatwiejszy w obsłudze.

5 Sprawdź, czy można przynieść w grach wideo, odtwarzaczy muzycznych i elektronicznych zabawek. Zapytaj, czy możesz przynieść laptopa. Możesz nie być w stanie uzyskać dostęp do Internetu, ale można oglądać filmy na nim.

6 Dołącz do żadnych programów szpitalnych. Szpitale dziecięce często mają codzienne programy dla dzieci. Zobacz, czy jest kalendarz organizowanych działań, takich jak gry czy rzemiosła. Nawet dzieci w łóżku lub koła krzesła może być kołowy do niektórych rzeczy.

7 Zobacz, czy jest pokój zabaw w szpitalu. Szpitale dziecięce często mają sal zabaw. Twoje dziecko może grać z tobą i ich rodzeństwo. Możesz być w stanie pożyczyć zabawki dla dzieci, które nie mogą opuścić swoje pokoje.

Wskazówki:

  • Zapytaj, czy jest program wolontariatu. Może chcesz kogoś do gry z dzieckiem lub wziąć je do pokoju zabaw, gdy nie można.
  • Dodaj muzykę do jakiejkolwiek aktywności. Wiele osób uważa, muzyka relaks.