adcov.com

Jak żyć zdrowego stylu życia z prawem Żywności

Jak żyć zdrowego stylu życia z prawem Żywności


Przywrócić zdrowie dając dieta kompletną metamorfozę. Rów fast food, przetworzone pliki cookie, kofeiny i desery tłuszczu ładunkiem. Zamiast karmić jedzenie ciała, które nie zostały skażone nadmiar cukrów, soli lub tłuszczu. Zawierają surowe całej żywności do swojej codziennej rutyny i handlu naszą zwykłą paczkę chipsów ziemniaczanych dla bananów lub jabłek chrupiące chipsy. Zmiana diety wymaga konsekwentnego wysiłku. Trzymać się planu i wkrótce czerpać korzyści, które pochodzą z posiadania zdrowego, chudego, dobrze odżywiona ciała.

Instrukcje

1 Zrób listę wszystkich zdrowych pokarmów, które chcesz jeść. Postaraj się to dużo całych owoców i warzyw oraz chude mięso, orzechy i nasiona na liście. Dobrze zbilansowana dieta zawiera białko, warzywa, orzechy i nabiał. Tylko wykluczyć pokarmy, które wiesz, że jesteś uczulony.

2 Sprzedam książki kucharskie, które uczą, jak gotować zdrowe dania. Zdrowe kucharskie mogą obejmować serca zdrowe dania, przepisy organiczne lub surowców receptur żywności.

3 Przejdź do rynków lokalnych rolników, aby znaleźć produkty ekologiczne. Możesz również być w stanie znaleźć jakieś pozycje organiczne w swoim sklepie spożywczym. Czytać etykiety podczas zakupów i unikać kupowania żywności z dodatkami, nadmiar cukru i innych substancji chemicznych. Przede wszystkim skupić się na zakup całej żywności i chude mięso.

4 Kupię zdrowe tłuszcze i oleje, takie jak oliwa z oliwek lub olej z orzechów kokosowych gotować z zamiast przetworzonych tanie oleje jak olej rzepakowy i smalec. Smalec jest dużo tłuszczu i kalorii, podczas gdy zarówno z oliwek i olej kokosowy są bogate w zdrowe serce omega-3 kwasów tłuszczowych.

5 Sprzedam całe ziarna lub szpinak wzbogacony makaron, a nie przetworzonej biały makaron. Kup organicznego cukru surowego i Himalayan różowy sól, zamiast tradycyjnej soli kuchennej. Kup ketchup, musztardę organicznych oraz innych przypraw, które nie zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy.