adcov.com

Jak żyć z astmą

Jak żyć z astmą


Rokowania dla ludzi zdiagnozowanych z astmą jest zwykle bardzo dobra. W rzeczywistości, miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych żyje z chorobą z minimalnym kompromisu w jakości ich życia. Sam Astma jest odwracalne, w wielu przypadkach, a nawet bardzo ciężkie postacie choroby mogą być efektywnie zarządzane przez sumiennego samoopieki i pomocy lekarza.

Instrukcje

1 Pobyt w ścisłej komunikacji z lekarzem. Natychmiast zgłaszać wszelkie nieprawidłowe lub niezwykle poważne objawy astmy lub ataków. Mają regularne kontrole w celu monitorowania postępów swoich leczenia astmy.

2 Unikaj sytuacji, w ​​których może być narażone na działanie alergenów wywołujących astmę, zwłaszcza jeśli masz przypadek astmy, który jest wywołany przez alergicznej reakcji na zewnętrzne drażniące. Zwany "astmę", to jest najczęstszą postacią choroby, że osoby cierpiące żyć.

3 Połóż się papierosy. Badania wykazały, że niezliczona wdychanie dymu papierosowego może mieć znaczący wpływ na rozwój powikłań astmy i stopnia nasilenia objawów oraz ataków.

4 Wybierz zawód, który nie wymaga, aby być w stałym kontakcie z drażniącymi płuc, takich jak kurz, trociny i chemikaliów przemysłowych. Jeśli pracujesz w miejscu, które zawiera istotne ślady tych substancji drażniących, nosić maskę, aby zredukować ilość substancji drażniących Cię narazić.

5 Trzymaj kryty powietrze czyste i dobrze rozpowszechnione. Pozwoli to zmniejszyć ilość alergenów i zanieczyszczeń powietrza będzie wdychać, a to z kolei ułatwi mniej utrudnione oddychanie. Możesz przyczynić się do poprawy przepływu powietrza przez klimatyzator działa i system domu wentylacyjny, jak również poprzez otwarcie okna.

6 Wykonaj regularne ćwiczenia. Aktywność fizyczna zwiększa wytrzymałość serca i płuc, a nawet zwiększa pojemność płuc. To pomoże Ci prowadzić zdrowszy styl życia, jak zarządzać swoją kondycję.

7 Czyść regularnie w celu zmniejszenia gromadzenia się kurzu, sierść zwierząt domowych i cząstki, które budują się na tkaninach takich jak draperie i pościel.

8 Zbadaj naturalne zabiegi odżywcze i suplementy dla objawów astmy. Witamina C i witamina E, magnez i kwasy tłuszczowe omega-3 w rybach, orzechów i olejów rybnych, wszelkie prace w celu zmniejszenia stanu zapalnego, które przyczyniają się do rozwoju astmy. Wzmacniają także tkanki w płucach.

Wskazówki:

  • Używaj tylko leki na astmę, jak opisano. Jeśli są niewłaściwe lub nadużywane, potencjalnie poważne powikłania mogą rozwijać. Na przykład, astma może stać się odporne na zabiegi na bazie sterydów stosowanych w celu łagodzenia ataków.