adcov.com

Jak żyć bez produktów mlecznych

Jak żyć bez produktów mlecznych


Czy nie toleruje produktów mlecznych lub po prostu zdecydował się wyeliminować mleko i przetwory mleczne z codziennej diety, co sprawia, że ​​zmiana może być nieco frustrujące na początku. Na szczęście, istnieje wiele alternatyw dla produktów mlecznych, które mogą pomóc nauczyć się żyć bez swoich starych ulubionych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak żyć bez produktów mlecznych.

Instrukcje

1 Uzyskaj wystarczającej ilości wapnia w codziennej diecie, jak produkty mleczne wydają się być najlepszym źródłem. Zastanów suplementów wapnia pomiędzy 500 i 1000 mg na dobę; jednak, zielone warzywa liściaste i konserwy rybne (z kości) są nadal zawarte również doskonałym źródłem wapnia.

2 Gotowanie alternatywny "mleko", takich jak soi, ryżu lub migdałów. Wiele osób uważa, że ​​wolą jednej konkretnej marki ryżu lub mleka sojowego, więc pozwolić sobie na eksperymentowanie z wielu rodzajów, aby znaleźć ten, który najbardziej lubisz.

3 Wymień normalne sera z serem sojowym. Możesz także spróbować co swoje ulubione białe sosy z drożdży odżywczych zamiast prawdziwego sera. Odżywcza drożdży jest pełne witamin z grupy B i mogą być dodawane do sałatek, zup, popcorn, pizza, makarony i więcej do dodania na pyszne i pożywne cheesy smak.

4 Naucz się żyć bez nabiału, nie rezygnując pyszne lody. Nowe wolne mleczne desery hit na rynku, codziennie i zasięg od sorbety, lody sojowe, ryż, a nawet lody bananowe kremowy kremy lodowe, które pozostawiają stare mleka i cukru lody w kurzu.

Wskazówki

  • Rozważ utrzymanie jogurt w diecie, jeśli rzucenie nabiału ze względu na nietolerancję laktozy. Ponieważ jogurt zawiera żywe, przyjazne bakterie, często jest łatwo przyswajalne przez tych, którzy nie mogą spożywać inne produkty mleczne. Upewnij się, że etykieta mówi "Żywe, aktywne kultury."
  • Miej oczy otwarte na ukrytych źródeł mleczarni, jak wiele żywności pakowanej będzie zawierać mleko w proszku, sery i inne produkty mleczne.