adcov.com

Jak zwolnić więcej wody Waga

Jak zwolnić więcej wody Waga


Jeśli okaże się, że twoje najlepsze dopasowane dżinsy nagle przyjemny na swoim ciele, to może cierpieć na retencję wody, stanu, w którym płyny zbierają się w swoich tkankach mięśni i ciała. Twoje ciało ma tendencję do zatrzymywania płynów, gdy organizm nie jest uzyskiwanie regularnie nawilżona, lub może być spożywanie zbyt dużej ilości soli i sodu, co przyczynia się do odwodnienia. Istnieje kilka metod do przelania niechcianej wagi wody.

Instrukcje

1 Pić więcej wody. Weź butelkę wody ze sobą gdziekolwiek jesteś i napełnić go w razie potrzeby. Wymieszać wodę z sokiem żurawinowym i cytryną, jeśli nie lubisz smaku zwykłej wody. Picie zielonej herbaty może również ograniczyć retencję wody.

2 Spożywać mniej soli. Zmniejszyć spożycie żywności przetworzonej i zastąpić je z owoców i warzyw. Warzywa takie jak seler mają organiczne sole i inne minerały, które są dobre dla twojego ciała. Pokarmy z dużą ilością potasu i błonnika, takie jak jogurt, banany i również pomóc zrównoważyć płynów ustrojowych.

3 Bądź aktywny fizycznie, jak aktywne mięśnie mogą łatwiej spuścić nadmiar płynów. Nie musisz zmieniać ci cały tryb życia, ale nie małe rzeczy pozostać aktywni. Wybierz się na spacer po okolicy, lub pomoc sąsiada lub współpracownika podnieść kilka ciężkich skrzynek. Skorzystaj ze schodów zamiast z windy.

4 Zapytaj lekarza o wszelkich przyjmowanych leków zatrzymania wody. Sprawdzić, czy są jakieś alternatywy, które mogą zapobiec retencji wody.

5 Swim więcej. Ciśnienie wody promuje uwalnianie wody z tkanek mięśniowych, w tym pęcherza. Poćwiczyć w basenie.