adcov.com

Jak zwiększyć szanse na VBAC

Jak zwiększyć szanse na VBAC


Osiągnięcie VBAC (pochwy urodzenia po cesarskim) może być trudne. Mimo, że ryzyko poważnych powikłań są o tym samym tempie, jak innych potencjalnych powikłań porodowych, położnicy obawiać pozwy i dlatego opierać swoją politykę VBAC na problemy prawne, a nie medyczne i bezpieczeństwa. Pochwy urodzenia jest bezpieczniejsze, zdrowsze i wyniki w szybszy i łatwiejszy odzysku niż cięcie cesarskie. Z staranne planowanie i przygotowanie, można mieć VBAC.

Instrukcje

1 Wybierz w placówkach służby uważnie. Zadawaj pytania - czym jest stopa usługodawcy dostaw VBAC? Badania pokazują, że co najmniej 80 procent kobiet może z powodzeniem VBAC. Oznacza to, że na każde 10 kobiet, które miałem wcześniej cesarskiego cięcia, które usługodawca opieki uczęszcza, minimum 8 powinien mieć pochwy dostawy. Sprawdzaj swoje ograniczenia pracy - ciągłe monitorowanie płodu nie poprawia wyników i zwiększa cesarskiego stopy; przerywane monitoring jest skuteczne. Mobilność w pracy poprawia swoje szanse na sukces. Masz położna jest pokazany spowodować bezpieczniejszych, mniej interventive wyników niż mając położnika.

2 Wybierz swój szpital ostrożnie. Ponad 300 szpitali w całym kraju dokonały politykę zakazu VBAC, nawet jeśli jest to niezgodne z prawem dla nich zrobić. Dowiedzieć się, co jest w szpitalu polityka, czy dostawca usług opieki i być przygotowany do zmiany szpitale lub wyzwanie polityki.

3 Zastanów rodzenia w domu lub w centrum urodzenia. Badania pokazują, że w domu urodzenia z właściwym położnej jest tak bezpieczne jak w szpitalu urodzenia. Centrum urodzenia oferuje dobry kompromis, ponieważ są one zwykle znajduje się bardzo blisko do szpitala.

4 Weź porodu edukacji kurs, który w szczególny sposób zajmuje VBAC. Większość klas szpitalne są nastawione na zachęcenie was do pacjenta zgodny. To jest warte dodatkowych kosztów podjąć prywatną klasę przeznaczony do Twoich potrzeb.

5 Zamontować wspierającego zespół urodzenia. Wynajem doula - badania wielokrotnie wykazały, że o Doula zmniejsza zarówno stosowanie ulgi w bólu i farmaceutycznym cięcia cesarskiego. Mając doula również powoduje, że rodzice czują się spełnione w jak narodziny idzie. Omów swoje pragnienia wrodzone szczegółowo z mężem lub partnerem, i dać im faktów na temat ryzyka i korzyści wynikających z każdego wyboru. Posiadanie wspierającą zespół urodzeń może wszystko zmienić w swoim VBAC sukces.

6. Unikaj leków. Znieczulenie zewnątrzoponowe może powodować komplikacje w matki i dziecka, i jest płasko na plecach może spowodować dziecko stać malpositioned, co więcej trudno. Narkotyczne leki przeciwbólowe przerywa wewnętrzny proces chemiczny matki, który może spowolnić pracę.

Wskazówki:

  • Zapytaj lokalnej grupy La Leche League nazw dostawców VBAC w obsłudze
  • Interwencje w porodu, tym większe szanse powikłań i / lub cięcia cesarskiego