adcov.com

Jak zwiększyć płodność mężczyzn Naturalnie

Jak zwiększyć płodność mężczyzn Naturalnie


Istnieje wiele naturalnych i skuteczne sposoby na człowieka w celu zwiększenia jego płodność. Poniższe kroki zapewni Państwu najbardziej skutecznych sposobów.

Instrukcje

1 Naturalne suplementy

Podejmowanie pewnych witamin i suplementów ziołowych jest to świetny sposób na zwiększenie jego mężczyzna płodność. Głową w dół do lokalnego sklepu witaminy lub narkotyków i odebrać witaminy takie jak cynk, witamina B6, witamina B12 oraz witaminy E. Kilka innych naturalnych suplementów, które poprawiają zdrowie i płodność plemników są żeń-szeń, Saw Palmetto, i aminokwasy, takie jak arginina i L-karnityna.

2 Unikaj noszenia Figi

Jeśli nosisz majtki, zaleca się, aby przełączyć się na bokserów. Na sobie majtki mężczyzny obniża liczbę plemników, co mniej prawdopodobne, mu do impregnacji kobietę.

3 Dieta

Pamiętaj, aby jeść dużo owoców bogatych w witaminy i warzywa. Zaleca się również, aby jeść pestki dyni i słonecznika. Zjeść 1/4 filiżanki nasion słonecznika i dyni codziennie najlepsze wyniki.

Uwaga: Surowe niesolone nasiona są lepsze

4 Ćwiczenie dzienne

Codzienne ćwiczenia zwiększy przepływ krwi i krążenie, a tym samym zwiększenie liczby płodność / plemników. Pamiętaj o uchylenie 45 - 60 minut dziennie umiarkowanej aktywności fizycznej.

5 rzeczy, których należy unikać

Mężczyźni, którzy mają problemy z płodnością powinny unikać następujących:

Palenie
Picie
Narkotyki
Szczególne Leki
Kofeina

Słabe męskopłodności jest zazwyczaj wynikiem jednego lub kombinacji powyższych.

Mężczyźni, którzy mają problemy z poczęciem dziecka powinny skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma nic fizycznie nie tak.