adcov.com

Jak zwiększyć plemników zagrano

Niska liczba plemników może być przeszkodą w poczęciu. Mimo, że trwa tylko jeden spermy dotrzeć do jaj, szanse jakiejkolwiek jednej konkretnej spermy dojazd jest niski, więc więcej masz lepsze szanse na impregnację partnera. Dostępne dla Ciebie, aby zwiększyć liczbę plemników jest kilka opcji. Są to zabiegi medyczne i strategii samoopieki. Jeśli podejrzewasz, że masz problem płodności, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje

1 Odwiedź lekarza, więc może ona sprawdzić, czy są jakieś szczególne warunki, zapobiegając maksymalną liczbę plemników. Możesz mieć problemy, takie jak obrzęk żyły jądra, niedostatecznej produkcji hormonów lub infekcji dróg rodnych w swoim. Możesz skorygować te problemy z operacji lub lekarstw.

2 Zobowiązanie się do dobrych nawyków w stylu życia. Rzucenie palenia będzie podnieść liczbę plemników i normalizacji produkcji nasienia. Trzymaj się z dala od palenia biernego, jak również. Ograniczanie napojów alkoholowych do dwóch lub mniej dziennie i pobyt z dala od narkotyków będzie również zwiększyć liczbę plemników, a także zwiększyć swoje libido. Utrzymywanie zdrowej wagi jest również korzystna dla zwiększenie liczby plemników.

3 Zachowaj zimną krew moszny, aby zmaksymalizować liczbę plemników. Na sobie luźną bieliznę, unikać długotrwałego ciepła jak jacuzzi i sauny oraz utrzymując laptop off kolanach zwiększy produkcję plemników.

4 Abstynencja wytrysku więcej niż kilka razy w tygodniu. Pomoże to utrzymać liczbę plemników wysoki.

5 Weź naturalnych suplementów jak cynk i witaminy B12, aby zmaksymalizować liczbę plemników. Zapytaj swojego lekarza o odpowiednich dawkach. Niektóre zioła tradycyjnej medycyny chińskiej pomocy podbicie sperma count.They to Yin Yang-Huo i formułę Cynamon Gałązka i Poria Pill. Podjąć zgodnie z zaleceniami na etykiecie.