adcov.com

Jak zwiększyć plemników produkcji po wazektomii Odwrócenie

Odwrócenie Wazektomia jest operacja chirurgicznie powraca rury, które biorą plemniki z jąder do nasienia. Jeśli operacja działa, ludzie, którzy przechodzą odwrócenia wazektomii może znowu być w stanie zapłodnić swoich partnerów. Zgodnie z Mayo Clinic, udane operacje spowodować ciąży u około 50 procent par, w ciągu dwóch lat od zabiegu. Od koncepcji po odwrócenia wazektomii może potrwać miesiące, ludzie starają się zwiększyć swoje szanse płodności może podjąć szereg kroków w celu zwiększenia produkcji spermy.

Instrukcje

1 Spożywaj różnorodne warzywa i owoce. Rośliny są pełne antyoksydantów, które mogą wzmocnić spermy zdrowia.

2 Bądź sprawny fizycznie. Regularny schemat ćwiczeń jest niezbędna dla zdrowego ciała i optymalną jakość spermy. Należy unikać nadmiernego wysiłku, ponieważ może to zmniejszyć spermy zdrowia i zmieniać produkcję hormonów.

3 Jaskółka multiwitaminy codziennie. Biorąc multiwitaminy lepiej zapewnia organizm jest coraz pierwiastków śladowych, takich jak kwas foliowy, selen i cynk, klucz do produkcji jakość spermy.

4 Zmniejszenie lęku i napięcia psychicznego, jak to tylko możliwe. Mężczyźni, którzy doświadczają wysokiego poziomu stresu mogą odczuwać spadek ich funkcji seksualnych oraz zmian w hormonów potrzebnych do produkcji spermy.

5 utrzymać zdrową wagę. Nadmiar lub niedobór tłuszczu może kolidować z poziomami hormonów rozrodczych, oraz zmniejszające ilość plemników i jakości.

6 Eliminacja tytoniu i nielegalnego zażywania narkotyków, spożywania alkoholu i zminimalizować. Narkotyki i alkohol nie tylko wpływa popęd płciowy mężczyzny, są szkodliwe dla zdrowej produkcji spermy, a w niektórych przypadkach może nawet pogorszyć DNA plemników.

7 Omijać zanieczyszczeń środowiskowych w miejscu pracy lub w domu, które mogą zmniejszać produkcję plemników, takich jak toksyn chemicznych i ekspozycję na niektórych metali ciężkich. Nosić ubranie ochronne i ubranie, aby zminimalizować kontakt z tych zanieczyszczeń.

Wskazówki

  • Lekarze mogą zbierać nasienie podczas operacji odwracania wazektomii i zamrozić do późniejszego wykorzystania w procedurze zapłodnienia in vitro dla pacjenta. Liczba plemników jest konieczne do ustalenia, sukces operacji, które nie prowadzą do ciąży. Twój lekarz może chcieć wykonać Badanie nasienia co dwa lub trzy miesiące.
  • Omawiać wszelkie stosowanie leków z lekarzem, jak wiele rodzajów leków wpływa na produkcję plemników. Leki stosowane w leczeniu raka lub regulować przewlekłych (takich jak wysokie ciśnienie krwi) może niekorzystnie wpływać na płodność.