adcov.com

Jak zwiększyć Low tarczycy

Jak zwiększyć Low tarczycy


Hormon tarczycy jest niezbędna w regulacji metabolizmu, utrzymanie wagi i utrzymanie swojej energii, gdzie powinno być. Niektórzy ludzie cierpią z powodu niskiej funkcji tarczycy. W rzeczywistości jest to jeden z najbardziej błędnie warunkach wśród kobiet. Osoby z niskim tarczycy zimno cały czas, nie są w stanie schudnąć i czuć się ospały. Niskie tarczycy jest często obwiniany na brak odpowiednich składników odżywczych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zwiększyć małą tarczycę.

Instrukcje

1 Weź witaminy dla energii. Witaminy same nie dostarczają energii, ale pomagają organizmowi lepiej wykorzystać energię w żywności. Możesz być bardzo niskie w witaminy z grupy B, zwłaszcza B12.

2 suplementy badawcze. Istnieje kilka, które mogą pomóc. Jod, cynk i miedź wszystko ujmuje dopalacze tarczycy. Magnez wspomaga tarczycę, pomagając w ten sposób schudnąć. L-karnityna i koenzym Q-10 może być pomocny. Zastanów się dodatek, który łączy w sobie kilka z tych ziół, aby zapewnić całkowite odżywienie tarczycy.

3. Porozmawiaj z lekarzem na temat leczenia tarczycy. Istnieje kilka opcji, takich jak tyroksyna (T4) i liothyronine (T3).

4 Sprawdź swoje nawyki żywieniowe. Jeśli jesz zbyt wiele złych węglowodanów (przetworzonych), twoja energia będzie cierpieć. Musisz jeść więcej dobrych węglowodanów, jak w węglowodany złożone z dużą ilością błonnika, takich jak chleb pełnoziarnisty. Centrum wokół diety warzyw, białka, węglowodanów złożonych, owoców i jakiegoś dobrego tłuszczu.

Wskazówki:

  • Osoby z niskim tarczycy zazwyczaj mają poniżej normalnej temperatury ciała. Jeśli masz 97,6 stopni F średniej temperatury, wraz z zmęczenia, należy skontaktować się z lekarzem.