adcov.com

Jak zwiększyć liczby postów spermy Odwrócenie wazektomii

Odwrócenia wazektomii jest procedura, w której rury, które przenoszą plemniki z jąder do nasienia są ponownie połączone. Podczas tej procedury ambulatoryjne powiedzie o 50 procent czasu, według MayoClinic.com, pacjent odwrócenia wazektomii nie należy spodziewać się jego plemników jest normalne od razu. Niepłodność Centrum St Louis informuje, że trwa 3 do 8 miesięcy, jeśli nie dłużej, do liczby plemników do osiągnięcia normalnego poziomu. Jednakże, istnieje kilka kroków człowiek może podjąć w celu zwiększenia jego ilości spermy.

Instrukcje

1 Jedz pokarmy przyjazne dla plemników. Niektóre produkty zawierają witaminy i składniki mineralne, które są kluczowe dla zdrowej produkcji spermy. W szczególności cynku mineralnych jest niezbędna do płodności męskiej i poprawa morfologii plemników. Według Holisticonline.com, badania wykazały, że mężczyźni z niewystarczających poziomów cynku miały niższą liczbę plemników i ruchliwości plemników gorszą niż mężczyzn z prawidłowym poziomem. Cynk znajduje się w żywności, takich jak wołowina, kurczak, jagnięcina, wieprzowina, mięso krabów, homarów, łosoś, brązowy ryż, fasola, orzeszki ziemne i nasiona dyni. Inne korzystne witaminy i minerały zawierają kwas foliowy (znajduje się w zielonych warzywach liściastych), witaminę C (znajduje się w owocach cytrusowych, takich jak pomarańcze, grejpfruty, cytryny, pomidory), selen (Znaleziono w orzechy brazylijskie, orzechy, jaja i kurczaka) , witamina E (znaleziono w nasionach słonecznika, orzechów i kiełków pszenicy), a L-arginina aminokwas (znaleziono w wołowiny, kurczaka, ciecierzyca i soja).

2 Wprowadź zmiany w stylu życia. Liczba plemników może być uszkodzone przez pewnych nawyków i niewinnie działań pozornych. Na przykład, długotrwałe narażenie na ciepło może zabijać plemniki, obniżając liczbę plemników. Mężczyźni po wazektomii odwrócenia należy unikać gorących kąpieli, sauny, jacuzzi, obcisłe spodnie i krótkie bielizny, z których wszystkie mogą przegrzać moszny. Ponadto, zgodnie z MayoClinic.com, przejażdżki rowerowe, które trwają dłużej niż 30 minut należy unikać, jak powinien długotrwałego siedzenia, z powodu upału działania te mogą tworzyć w pachwinie.

3 Unikaj toksyn środowiskowych. Dym papierosów i marihuany, pestycydy, chemikalia, a nadmierne ilości alkoholu może uszkodzić lub zabić plemników, a tym samym obniżenie liczby plemników. Ekspert płodności dr Randine Lewis informuje również, że mleko nie-organiczne i mięso może zawierać syntetyczny estrogen, który może wpłynąć na prawidłowy rozwój plemników. Mężczyźni starają się poprawić swoją liczbę plemników po wazektomii odwrócenie powinien starać się zminimalizować lub wyeliminować ich ekspozycję na te toksyny.