adcov.com

Jak zwiększyć Koncentracja

Jak zwiększyć Koncentracja


Zwiększenie stężenia jest wyzwaniem, jeśli nie inwestuje się w coraz lepiej. Kiedy twój umysł jest gdzie indziej, zawsze cierpi swojej pracy. Twój dzienny celem jest ukończenie działalność bez przerwy lub zakłóceń.

Instrukcje

1 Wybierz spokojną środowiska wolnego od zakłóceń, takich jak sprzęt telewizyjny i gier wideo. Usuń wszystkie rozrywki umysłowe, pisząc je i koncentrując się na nich później. Najlepiej mieć je w otwartym zamiast unikania pracy.

2 Utwórz listę zadań i podzielić go na mniejsze części. Skupić się na obszarach dając najwięcej problemów. Na przykład, jeśli piszesz pracę badawczą, rozpoczyna się od wprowadzenia pierwszego. Raz, że jest to kompletne, można skupić swoją uwagę na resztę papieru.

3 Wytęż umysł, wykonując czynności, takie jak rysunek symbol nieskończoności na boki z każdej strony, aby sprawdzić, psychiczną i fizyczną sprawność manualną. Zmierz swój umysł i cierpliwości medytując i koncentrując się na jeden obraz - lub nawet tylko plama na ścianie. Pozwól swoim myślom zniknąć i zwrócić uwagę na ćwiczenia.

4 Wciśnij się do pracy już w 2-minutowych odstępach. Zwiększenie czasu powoli, wzmacnia koncentrację i determinację, aby nie rzucić, gdy zadanie staje się zbyt wiele.

5 Podejście pracy nad projektem przez różnych kątów, takich jak dodanie do niego zainteresowań. Pasja daje motywację do ukończenia pracy i sprawia, że ​​mniej nudne.

Wskazówki:

  • Jedz pokarmy, które poprawiają swoją uważność do swoich projektów, takich jak ryby, kurczaka i mięsa dla niedoborami żelaza. Pić również świeże soki owocowe zwiększyć spożycie witaminy C i system odpornościowy, aby zapobiec chorobom.
  • Nie pozwól umysłowi wędrować. Tworzenie listy kontrolnej i zaznaczyć go za każdym razem twój umysł skupia się mniej na swojej pracy. Jak twoja koncentracja poprawia, znaki kontrolne zmniejszyć znacząco.
  • Unikać wielozadaniowość, ponieważ robi zbyt wiele na raz może spowodować utratę ostrości na bardziej palących zadań.