adcov.com

Jak zwiększyć glutation Z NAC

Jak zwiększyć glutation Z NAC


Glutation jest ważnym przeciwutleniaczem. Jako naturalny przeciwutleniacz, wytwarzanego przez komórki w organizmie, stanowi ochronę przed uszkodzeniami toksyny i wspiera wiele istotnych funkcji biologicznych. Ważne jest, aby glutation z coraz niska, ponieważ niskie poziomy są związane z różnymi chorobami. N-acetylocysteina (NAC) stanowi pochodną aminokwasu cysteiny. NAC może być stosowany w celu zwiększenia poziomów glutationu, i ten artykuł pokazuje, jak zwiększyć glutationu suplementacji NAC.

Instrukcje

Zwiększenie glutation z N-acetylocysteiny

1 Uzyskaj N-acetylocysteinę z lokalnego sklepu spożywczego zdrowia lub witaminy. Upewnij się, że marka N-acetylocysteiny pobrane jest farmaceutycznej jakości. Dawki z zakresu od 400 mg do NAC 1200mg dziennie. Skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia przed konsumentami over-the-counter suplementów; informuje ich o warunkach zdrowotnych i innych leków.

2 Weź NAC codziennie. Raporty wskazują, że leczenie NAC przez osiem tygodni może uzupełnić krew i glutationu komórki T. Działania niepożądane występują rzadko, ale NAC należy przerwać i szukać pomocy medycznej w przypadku wystąpienia problemów.

3 Czy poziom glutationu ponownie sprawdzić. Podczas NAC może również zwiększyć poziomy energii i glutationu, najlepiej jest określić wpływ NAC na glutation poprzez poziom glutationu ponownie sprawdzone przez lekarza.

4 Ciesz się benfits zwiększonych poziomów antyoksydacyjnych. Podwyższone glutation w wyniku uzupełnienia N-acetylocysteina wyeliminować, toksyny z organizmu. Niektóre badania wykazały, że podniesienie glutation poprawia czynność mięśni, zmniejsza się stosunek masy ciała tłuszczu / chude i poprawia funkcje immunologiczne.

Wskazówki

  • Skonsultować z medycznego przed konsumentami over-the-counter suplementów.
  • Ze względu na ograniczony nadzór na produkcji suplementów, sprawdź ConsumerLab.com dla sprawozdań dotyczących jakości suplementów przez producenta.
  • Dawki 600 mg lub wyższej NAC dziennie odnotowano powodować nudności, wymioty, ból brzucha, niestrawność, niestrawność, suchość w ustach, ból głowy, zawroty głowy lub zaburzenia smaku.