adcov.com

Jak zwalnia Rwa kulszowa

Rwa kulszowa ma definicję medyczną warunkiem, że wiąże się z ściskanie nerwu kulszowego, co może być spowodowane przez wiele różnych warunkach. Nerw kulszowy przebiega od kręgosłupa, w dół dolnej powrotem (okolicy lędźwiowej), pośladki lub w dół z tyłu jednej lub obu nóg. Rwa kulszowa może mieć wpływ zarówno dzieci jak i dorosłych, ale warunek jest bardziej powszechne u osób dorosłych, w większości przypadków spowodowane przez złych technik podnoszenia lub ściągnięty nerwów spowodowanych przepukliny dysków lub zwyrodnienia kości i tkanek kręgosłupa spowodowanego naturalnego zużycia.
Odczucia bólu podróżujący z dolnej pleców, dół pośladka w dół z tyłu jednej lub obu nóg są jednym z najczęstszych objawów rwy kulszowej. Ruch granice bólu i może objawiać się jako intensywny, ostry i przeszywający ból lub stałym pulsowanie siedząc, stojąc lub leżąc.
Dowiedz się, jak złagodzić ból rwy kulszowej pomaga promować szybsze gojenie i zakres ruchu, co prowadzi do poprawy jakości życia i powrotu do codziennych czynności życiowych.

Instrukcje

1 Take over-the-counter leki przeciwzapalne jak ibuprofin do bólu.

2 Zastosuj gorący lub zimny pakiet z powrotem do dolnej powierzchni hip regionu i przez około 20 minut w czasie, w celu zapewnienia pomocy.

3 stretch do przodu bardzo powoli, jeśli to możliwe, pochylony do przodu i starają się dotrzeć do rąk do kolan lub niższa, jeśli to możliwe, w celu rozciągania mięśni w dolnej części pleców. Poruszać się bardzo powoli, w trakcie tego procesu. Unikaj odbijania i gwałtownych ruchów skrętnych podczas rozciągania.

4 Ćwiczenie regularnie do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni brzucha. Przyczyni się to także z siły rdzenia i stabilizacji miednicy i lędźwi (niższy) mięśni kręgosłupa. Niewielki wpływ ćwiczenia, jak chodzenie i pracy na maszynie eliptycznej, są najlepsze.

5 Spróbuj alternatywnych metod leczenia w celu łagodzenia rwa kulszowa, takich jak akupunktura i masaż terapii. Wiele osób uważa, ulgę dzięki regulacji chiropraktyka. Inni uważają, że hipnoza działa dobrze, aby pomóc radzić sobie z bólem.

Wskazówki:

  • Nigdy nie wywierać zbyt nadmiernego użycia lub mięśni, gdy cierpi rwa kulszowa flare-up. Należy stosować odpowiednie techniki podnoszenia i przy podnoszeniu ciężkich przedmiotów używać nóg.
  • Unikać wszelkiego rodzaju szarpanie lub skręcania ruchy okolicy bioder, gdy cierpi rwa kulszowa. Jeśli czujesz osłabienie lub drętwienie w nogach, wizyty u lekarza do diagnozy i ewentualnego leczenia silniejszych leków przeciwzapalnych lub relaxers mięśniowych.