adcov.com

Jak zrozumieć Weight Scale

Według naukowców masy w University of Minnesota, dietetyków, którzy praktykowali codziennie ważenie stracili na wadze więcej i utrzymuje go dłużej niż osoby, które nie ważą się regularnie. Jednakże, podczas gdy Wagi cyfrowe są stosunkowo łatwe dla większości ludzi do czytania, numery na skal analogowych i skali lekarskich są trudniejsze do Początkujący interpretować. Z kilku wskazówek i odrobinie praktyki będziesz w stanie łatwo zrozumieć skalę wagi, niezależnie od tego, jak to jest skonstruowane.

Instrukcje

Zrozumienie Wagi analogowe

1 Umieść kursor skali analogowej na równej, twardej powierzchni, takich jak drewno lub płytki, linoleum; uniknąć ważenia na wykładzinie. Upewnij się, że skala siedzi płasko i nie chwieje, i umieścić go na tyle daleko od ściany, aby umożliwić ramion.

2 Krok od skali i rozłożyć ciężar równomiernie między obu stóp. Nie ruszaj się, aż igła skali przestanie się poruszać.

3 Przestrzegaj pozycję igły i pamiętać, gdzie znajduje się wiele; jeśli igła nie wchodzi bezpośrednio w szeregu, należy zwrócić uwagę na najbliższą liczbę do lewej strony igły. Numer ten jest najbliżej rzeczywistej wagi.

4 Policz niezliczone linie z numerem w lewej pozycji igły do samej igły. Każda z tych linii stanowi 1 funt Dodaj liczbę wierszy można liczyć na większą liczbę. Na przykład, jeśli najbliżej numer lewej igły 150, a igła spoczywa na piątej linii do prawej strony znaku 150, dodano do 150 ° C przez pięć masie odczytu z 155 kg.

Zrozumienie skali lekarza

5 Krok w skali lekarskim i przenieść większą wagę do przyrostu 50 funtów, który jest najbliżej planowanej masy, nie przekraczając.

6 przesunąć równowagę na mniejszy ciężar górnej części skali do prawej, powoli, aż belka równowagi jest całkowicie równoległe. Będziesz wiedzieć, masz waży poprawnie, gdy wskaźnik na równoważni zawisa między góry i dołu zakładki po prawej metalu bez dotykania kartę.

7 Dodać pomiar masy większej masie dopełnienie do pomiaru o mniejszej wadze. Na przykład, większy ciężar spoczywa na 150 i mniejsze spoczywa na 35, masa ciała wynosi 185.

Wskazówki

  • Wagi cyfrowe przeczytać w krokach 1/10 lb .-- nie w uncjach. Przykładowo, odczytu wagi 150,5 kg. wynosi 150 kg. i 8 uncji lub 150 i ½ kg (150 lbs nie., 5 oz.).
  • Wagi cyfrowe są powszechnie uznane za bardziej dokładne niż skal analogowych. Najdokładniejsze Skale Wagi lekarza; jednak, Wagi lekarskie są nieporęczne i może rozpocząć się od $ 200 za model podstawowy.