adcov.com

Jak zrobić zroszony znak pokoju

Jak zrobić zroszony znak pokoju

Znaków pokoju zyskały tyle popularność w tej dekadzie, jak to miało miejsce w latach 60. Można je zobaczyć wszędzie, od odzieży do biżuterii do wystroju pokoju. Tutaj jest zroszony znak pokoju, który jest tani, prosty i szybki. Utworzyć ten znak pokoju w różnych zroszony kolory i wzory. Może być dodany do naszyjniki, paski, torebki i plecaki jako modny gadżet.

Instrukcje

• Sprawdź dwa łuki w pierwszym przepychacza. Około 1/4 cala z każdym końcu, wchodzisz na górze PRZEPYCHACZ powrót i na dole PRZEPYCHACZ do przodu. To tworzy dwa haki do przechowywania znak pokoju razem.

• Zginać z resztą PRZEPYCHACZ do nawet koło. Używa tylko połowa długości rury czystsze, i na koniec koło spotkają się najlepsze hak. Przesuń hak przez koła i zawijamy szczelnie wokół niego. Wchodzisz, drugą połowę czyszczenia rur w dół w linii prostej. Linii prostej pionowo oddzieli koło na pół.

• Wypełnienia PRZEPYCHACZ z koralików. Projektem, wzór lub kolor system może służyć. Upewnij się, że miejsce kulki nad górnym hak trzymać go w miejscu. Zawinąć dolny hak szczelnie wokół dolnej, między dwa koraliki, dopóki nie jest, nie pozostały nadmiar. Mocniej jest owinięty, mniejszych staną się czyszczenia rur. Naciśnij przycisk koralik na każdej stronie hak razem.

• Złożyć drugi PRZEPYCHACZ na pół. Miejsce to za kawałek koło już i ustaw go w pozycji żądany znak pokoju. Urlopu dodatkowego 1/2 cala na każdym końcu i odciąć niepotrzebne przepychacza. Utworzyć dwa haki na każdym końcu.

• Dwa boki drugiego PRZEPYCHACZ przejechać kawałek centrum znak pokoju. Pociągnij mocno kawałki zmieścić między dwie perełki. Odmień drugi PRZEPYCHACZ do postaci znak pokoju. Owinąć prawym hakiem szczelnie między dwie kulki na kole, aż wszystkie nadmiar jest używany.

• Wypełnienia kształtu z koralików. Przesuwaj kulki jak najbliżej do prawy hak. Gdy jest pełny, owinąć lewy sierpowy w ten sam sposób.