adcov.com

Jak zrobić Wosk pszczeli antyseptyczne Balm

Wosk pszczeli jest jednym z najlepszych naturalnych uzdrowicieli natury. Działa jako środek antyseptyczny i wspomagania gojenia drobnych skaleczeń i zadrapań. To może koją i nawilżają suchą skórę, ale nie zatyka porów lub promować zaskórniki lub trądzik. Przekonasz się, że wosk pszczeli antyseptyczne Balsam działa znacznie lepiej niż balsamy handlowych, jest całkowicie naturalne i jest tańszy, też.

Instrukcje

1 Ogrzać olej jojoba oraz olej ze słodkich migdałów w górnej części podwójnego kotła na małym ogniu. Podwójne, kocioł utrzymuje w wosk pszczeli, od zapalenia podczas jej podgrzewania.

2 Dodaj wosk pszczeli i podgrzewać, mieszając od czasu do czasu, aż się roztopi.

3 Pozostawić mieszaninę do lekkiego ochłodzenia. Umieścić niewielką ilość na łyżce do sprawdzenia spójności. Jeśli chcesz grubszą balsam, dodać więcej wosk pszczeli, a jeśli wolisz to cieńsze, dodać mniej wosku pszczelego lub nieco bardziej słodki olej migdałowy.

4 Dodaj olejków eterycznych podczas balsam jest jeszcze ciepły, i połączenie ich w dokładnie.

5 Włóż ciepłe antyseptyczne wosk pszczeli balsam do czystych puszek metalowych lub Salve słoików i przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu.

Wskazówki:

  • Nigdy nie próbuj topić wosk pszczeli w kuchence mikrofalowej. Jeśli nie ma podwójne kotła stopienie w małym pojemniku umieszczonym w większym zbiorniku z gorącą wodą.