adcov.com

Jak zrobić Włosy szybko rosną Naturalnie dla czarnych kobiet

Jak zrobić Włosy szybko rosną Naturalnie dla czarnych kobiet


Jest to błędne przekonanie, że czarne kobiety nie mogą rosnąć długie włosy. Czarne kobiety rzeczywiście może rosnąć długie włosy, ale często jest to trudniejsze dla nich z powodu szkód wyrządzonych na włosach z zabiegów lub z powodu ich naturalnie delikatnej strukturze włosa. Choć może wydawać się czasochłonne i trudne, rosnące długie włosy po prostu zajmuje trochę szczególną ostrożność i cierpliwość.

Instrukcje

1 Unikaj zabiegów, takich jak rozluźniające, rozszerzeń i cornrows, które mogą uszkodzić włosy i spowodować jej pęknięcie. Przestań używać narzędzi do włosów-szkodzenia prostownice, suszarki jak cios i lokówki. Unikaj produktów do włosów, które zawierają substancje chemiczne, jak będzie to rozebrać włosy jej naturalnych olejów. Produkty naturalne i organiczne są na ogół bezpieczne.

2 Użyj głęboki odżywkę raz w tygodniu i pozbyć się włosów rozdwojone końcówki, prosząc o "odkurzanie" w salonie. Ten rodzaj wykończenia usuwa tylko jedną ósmą cala, pozostawiając długość i eliminując rozdwajaniu. Zdrowe włosy będą dobrze rosną, podczas gdy zniszczone włosy będą nieustannie łamać.

3 Weź codziennie multiwitamina i utrzymanie dobrze zrównoważonej diety; odpowiednie składniki odżywcze pomogą włosy rosną. Ponadto próby uzupełniające w dziennych dawkach witaminy B, witaminę B-6, beta-karoten, olej lniany, kwasu foliowego, magnezu i cynku. Wszystkie są ważne dla prawidłowego wzrostu włosów.

4 Użyj bezproblemową grzebień na mokre włosy; nigdy nie używać szczotki. Zawsze powietrze suche włosy lub skręcić go w ręcznik; nie energicznie trzeć do sucha ręcznikiem. Użyć szczotki z naturalnego włosia na suche włosy.

Wskazówki

  • Bądź cierpliwy. Jeśli masz kręcone włosy, może nie być w stanie szybko sprawdzić nowy wzrost. Oprzeć się pokusie, aby wyprostować lub odpocząć włosów.