adcov.com

Jak zrobić własną Sport Drinks

Jak zrobić własną Sport Drinks


Jestem bardzo aktywna. Próbowałem typowe napoje dla sportowców, ale ja ich nie lubię. Dla mnie smakują jak sztucznych soków z zbyt dużo soli. Wiem, że to nie może być dobre dla mnie. I wiem, że jest tam, że badania sugerują, że składniki zawarte w nich są rzeczywiście korzystne. Ale mnie to nie obchodzi. Ja po prostu nie zgadzam. Rafinowany cukier jest rafinowany cukier i zawsze nie będzie to bardzo dobry wybór.

Więc zacząłem robić własne napoje dla sportowców z moich ulubionych ziół. Uważam, że są to energetyzujący i odświeżający i czuję się zdrowy. Oto jak to zrobić je.

Instrukcje

Instrukcje

1 Wybierz jedną herbatę z listy. Każdy z ziół wymienionych są korzystne w jakiś sposób więc wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Pokrzywa - pomaga wzmocnić i uleczyć łącznej Dandelion tkanek liści - są dobrym źródłem potasu, które są potrzebne podczas wykonywania aktywności męczący Peppermint - zapach liści mięty pieprzowej stymuluje i może zwiększyć wydajność treningu zielonej herbaty i mate - oba są energetyzujące. Zielona herbata ma kofeiny i przeciwutleniaczy, zbyt pewne Ginger - jest dobrą rzeczą, aby dodać jeśli pracujesz w zimie, ponieważ pomaga utrzymać ciepło. To także energetyzujące.

2 Gdy już zdecydujesz się na zioła, umieść jedną torebkę lub 2 łyżeczki ziela w luźnej kubek miarka 2 szkła. Przynieś 2 szklanki wody do wrzenia i wlać do kubka szkła. Odstawić na 10 minut.

3 Wyjmij torebkę lub odcedzić zioła i wlać do słoika szklanego. Dodaj jedną łyżeczka miodu i jedną szczyptę soli i wymieszać aż do rozpuszczenia.

4 Wlać 2 szklanki naturalnego soku owocowego w szklanym słoju i wstrząsnąć do dystrybucji aromatów. Niech zawartość nieznacznie, a następnie schłodzić w lodówce, aż schłodzone.

5 Pij 8 do 16 uncji tego napoju sportowego podczas treningu. Niektóre zioła są moczopędne jak mniszek lekarski i pokrzywa. Więc nie obejmują ich w napoju sportowego, chyba że pobyt w pobliżu łazienki.

Wskazówki:

  • Można pominąć sok owocowy i podwoić przepis, jeśli chcesz lżejsze napoje izotoniczne.
  • Upewnij się, że badania zioła wybrać.
  • Skonsultuj się z lekarzem, by upewnić się, można wybrać zioła nadają.