adcov.com

Jak zrobić wiktoriańskim stylu kapelusz szpilki

Jak zrobić wiktoriańskim stylu kapelusz szpilki

W wiktoriańskiej epoki kobiety nie jak skóra na ich twarze, aby stać się szpadlu lub słońce opalony. Aby temu zapobiec, nosili duże kapelusze, które zacienione ich twarzy i szyi. Aby zachować te kapelusze w miejsce podczas lekko przewiewny warunki kobiety wykorzystywane długi wał metalu, który przędły między kapelusz i włosy kobieta. Te wałki metalowe nazywano kapelusz szpilki. Dzisiaj kapelusz szpilki występują odrodzenie jako zagrożenie zachorowania na raka skóry sprawia, że modne zatuszować.

Instrukcje

• Wybierz koraliki z większy otwór tak, że będą one pasować gruby wał znalezienie pin kapelusz. Do osiągnięcia w wiktoriańskim stylu, należy pomyśleć o użyciu kilka perełek razem ozdobny wygląd. Usuń Bezpieczeństwa Gałka na końcu wału pin kapelusz.

• Przesuń każdy koralik na pin kapelusz znalezienie w kolejności, w jakiej ty woleć. Używać wyniki na każdej stronie każdego ściegu do ozdobny wygląd. Można również dodać pierścienie skoku z koralikami wiszące między koraliki na znalezienie pin kapelusz.

• Wsunąć dwóch kulek zaciskane na kiedy nasiliły się wszystkie Twoje kulki. Narzędzie do zaciskania przewodów do zabezpieczenia zaciskane kulki. Zaciskane każdy koralik dwa razy z różnych kierunków do bardziej stanowczego.

• Miejsce pokrętło na dole telefonu wału.