adcov.com

Jak zrobić wątroby i pęcherzyka żółciowego Flush Szybki

Jak zrobić wątroby i pęcherzyka żółciowego Flush Szybki


Ten szczególny szybkie opiera się na europejskiej medycynie ludowej i jest nadal stosowane w uzdrowiskach i szpitalach, aby oczyścić i ożywić dwa z najważniejszych narzędzi oczyszczania organizmu - wątroby i pęcherzyka żółciowego. Zalecamy, aby przeczytać "Jak zrozumieć wątrobę i pęcherzyk żółciowy Flush", a przed rozpoczęciem tego szybko skonsultować się z lekarzem.

Instrukcje

1 powstrzymać się od pokarmów stałych przez pierwsze 2 dni szybko i pić sok jabłkowy organicznej, podgrzewane z laski cynamonu w nim. Pić również korzeń mniszka lekarskiego i suszonego mniszka herbaty liściastej, wykonane przez gotowanie na dwa składniki w wodzie przez 20 minut.

2 Pij zarówno napoje, 2 godziny od siebie, w sumie siedem drinków dziennie.

3 Postępuj zgodnie z tym ogólny harmonogram swoich napojów: 8 rano: 1/2 szklanki ciepłego soku jabłkowego z 1/2 szklanki herbaty, mniszka razem; 10 rano: 2 szklanki soku jabłkowego z 1/2 zwykły kubek wody; 12 w południe: 1 kubek herbaty i 1 szklanka soku jabłkowego, razem; Godzina czternasta: 2 szklanki soku, 1/2 szklanki wody, 1/2 szklanki świeżo wyciśniętym sokiem z buraków; Godzina szesnasta: 2 szklanki soku jabłkowego, 1/2 szklanki wody; Godzina osiemnasta: 1 szklanka soku jabłkowego, 1 kubek herbaty, razem; Godzina dwudziesta: 2 szklanki soku jabłkowego. Kontynuuj ten harmonogram dla 2 do 4 dni.

4 Weź kąpiel wewnętrzny w ostatnim dniu swojego postu przed rozpoczęciem ostatni krok. Jest to opcjonalne, ale zalecane.

5 Zacznij zakończyć szybko około 3 godzin przed pójściem spać, wykonując następujące czynności.

6 Soak 12-cal kwadratowy tkaniny, bawełny lub wełny flanela tkanina jest najlepszy, z olejem rycynowym i przygotować albo poduszki lub termofor.

7 Pić 4/1 łyżeczki. Soli Epsom rozpuszcza się w 1/3 szklanki ciepłej wody, aby rozszerzać swoje kanały pęcherzyka żółciowego i wątroby, w ramach przygotowań do oliwy koktajl oleju. Można żuć skórkę cytryny, pomarańczy lub soli Epsom, jeśli ci przeszkadza.

8 Pij mieszane połączenie 1/3 szklanki oliwy z oliwek tłoczonej na zimno, 1/4 szklanki śmietany, 1/3 szklanki soku jabłkowego i ciepłej 1 łyżeczka. świeży sok z cytryny.

9 Pobierz w łóżku leżąc na prawym boku. Umieść tkaninę oleju rycynowego, z podkładką ogrzewania nad nim (używać starych ręczników, aby uniknąć bałaganu), na danym obszarze wątroby i pęcherza żółciowego (po prawej stronie, tuż pod klatką piersiową). Zostawić na 1 1/2 do 2 godzin.

10 Usuń opakowanie i gorący olej rycynowy szmatki i pić sam napój soli Epsom, że wypił wcześniej.

11 Reszta łatwe. Napić się świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy lub cytryny. A następnego dnia powinieneś zauważyć różne wielkości kamyki w swoich eliminacjach, począwszy w kolorze od jasnego do ciemnego brązu zieleni - kamienie żółciowe utworzone przez zjełczałe tłuszcze w diecie.

12 Break Fast, unikanie smażonych potraw, oleje i tłuszcze. Jeść pomarańcze, ananas, grejpfrut i jagody w godzinach porannych; liściaste zielone na obiad; świeże zupy, sałatki i gotowane na parze warzywa na obiad. Kontynuuj ten ogólny typ diety na kilka dni po szybko.

Wskazówki:

  • Unikaj ciężkich ćwiczeń podczas szybko. Światło jogi, spaceru lub w ogrodzie są doskonałe do stymulacji metabolizmu bez obciążania organizmu.
  • To normalne, że doświadczenie pewien dyskomfort i nudności. Pomarańcze są dobre dla łagodzi to jednak należy go żuć dobrze i nie jeść zbyt dużo.
  • Najlepiej zrobić okrężnicy lewatywę na ostatni dzień, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby całkowicie wyeliminować tych odpadów. Możesz umówić się na wizytę z hydro-terapeutą na ten dzień.
  • Dla osób powyżej 40 lat, którzy nie mieli dobre nawyki żywieniowe, to najprawdopodobniej będzie to konieczne, aby powtórzyć ten szybki co miesiąc na kilka miesięcy, aby wyrwać wszystkie swoje kamienie żółciowe.
  • Kobiety w ciąży i dzieci nie powinny szybko.
  • Przed udaniem się na to szybko, zwłaszcza, jeśli masz cukrzycę, choroby serca, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, lub padaczki skonsultować się z lekarzem; jeśli masz 18 lat lub niedowagę; lub jeśli jesteś na leki.