adcov.com

Jak zrobić Tułów Cienki

Jak zrobić Tułów Cienki


Uzyskania silnego i płaski brzuch nie zawsze jest tak trudne, jak to wygląda. Chociaż nie są nieograniczone produktów na rynku obiecując abs sześciopak, nie musisz wydawać mnóstwo pieniędzy, aby osiągnąć pożądany wygląd. Często wystarczy są zmiany nawyków żywieniowych i procedur fitness, aby uzyskać bardzo pożądaną cienką brzuch.

Instrukcje

1 Wybierz odpowiednie pokarmy. Białka, takie jak migdały, jajka, jagody i zielone warzywa liściaste są świetne dla zdrowia, a także kształtu brzucha. Według magazynu "fitness", istnieją dowody, że struktura komórek ściany migdałów sprawia mu wielką kalorii blocker, powodując migdały zmniejszają wchłanianie tłuszczu. Jaja zawierają aminokwasy, które pomagają budować mięśnie i, z kolei w naturalny sposób spalić tłuszcz. Jagody są pełne błonnika i zielenie są napełniania, ale również niskokaloryczna. Im mniej kalorii jesz, tym większe szanse na bardziej płaski brzuch.

2 Wzmocnienie mięśni brzucha ćwiczenia ćwiczeń. Reverse brzuszków kierować niższe abs. Leżeć płasko na macie z kręgosłupa w pozycji neutralnej i unieś nogi do kąta 90 stopni. Połóż ręce przy twoim boku i unieś biodra w kierunku klatki piersiowej do umów dolną żołądek. Ćwiczenia rower jest inny, że cele boku skośne mięśnie. Połóż się na macie z szyi podniesione i wspierane przez swoje ręce. Przesuń każdą nogę tak jak chcesz, kiedy pedałowania na rowerze, i obrócić brzuch z każdym ruchem.

3 Zwiększenie aktywności cardio, aby upewnić się, że mięśnie nie są pokryte przez tłuszcz. Nie musisz dołączyć do siłowni na wielką treningu aerobowego. Bieganie lub chodzenie kilka razy w tygodniu przez 45 minut do jednej godziny jest skutecznym sposobem na spalanie kalorii i tłuszczu, informuje magazyn "Profilaktyka". Jeśli nie wybrać trasę siłownia, bieżnie, eliptyczne lub stairclimbers są dobre maszyny cardio do zdobycia serca i zwiększyć metabolizm.

4 poprawić swoją postawę. Kiedy stoisz prosto i tuck brzuch w mięśnie brzucha są automatycznie się trening. Nie garb się, gdy siedzi, co jest powszechne, gdy ludzie siedzą w fotelach. Użyj poduszkę jeśli konieczne prop plecy i pomóc brzucha stają się silniejsze.

Wskazówki

  • Pamiętaj, że więcej nie zawsze jest lepiej z treningu ab, ilość i jakość przebija. Wiele osób uważa, że ​​trzeba zrobić 200 brzuszków dziennie po 50 wystarczy. Dowiedz się poprawną formę i nie starają się zbyt szybko, dzięki czemu można wyizolować mięśnie, które chcesz kierować, którym można bliżej cienką tułów jesteś dążenie do.