adcov.com

Jak zrobić tanie zdjęcie rekwizyty

Jak zrobić tanie zdjęcie rekwizyty

Fotografii rekwizyty pomogą ożywić zdjęcia. Modele interakcji z rekwizytów do przekazania wiadomości i emocje i pokonać stanowi sztywny, martwe. Rekwizyty stworzenia środowiska, który opowiada historię i daje model symbol dla rozwoju obecności. Fotograf z rekwizytów do jego dyspozycji jest przygotowany, aby inspirować modeli i utworzyć sensowne obrazy. Co Tanie zdjęcie rekwizyty zapewnia większą elastyczność i zmniejsza koszt sesji zdjęciowej. Dokonywanie takich rekwizytów obejmuje zaopatrując się na rzemiosło niski koszt dostawy, znalezienie materiałów wielokrotnego użytku, zbieranie wolna rekwizyty w przyrodzie i przekształcania materiałów w unikalny rekwizyty.

Instrukcje

• Stanie się na rzemiosło dostarcza wiele zastosowań kupując od sprzedawców hurtowych lub luzem. Tych dostawców sprzedać dostaw na jednostkę niskie ceny. Jednostka dostawy obejmuje takie rzeczy jak tektura, rdzeń foamboard, pakowanie peanuts, brokat, klej, krajobrazu żwiru, papieru budowy i palec i farby w sprayu. Uzyskać podstawowe elementy, które mają wiele aplikacji do maksymalizacji wartości i zmniejszenia kosztów dostaw. Na przykład zamiast wielokolorowe brokat, srebrny brokat może mieć więcej aplikacji.

• Zbierz przedmioty Darmowe lub tanie wniosku, które są wielokrotnego użytku badając dumpsters, alejki i sprzedaż garażu. Takie materiały mogą zawierać meble, knick-knacks, elektronika i odzież. Zbieraj przedmioty, które pokazują konkretne wiadomości lub pomoc rama strzał. Zegary symbolizuje czas, modelu można pokazać bunt z rozbitego elektroniki, i drzwi lub okna może pomóc rama strzał. Nawet uszkodzonych materiałów lub tych, które niszczą strzelać można zrobić ciekawe rekwizyty. Można stosować wiele z tych rekwizytów wielokrotnego użytku bez modyfikowania ich.

• Zbierz darmowe materiały wniosku z natury na plaży, w lesie, tereny podmokłe lub na pustyni. Natury rekwizytów zawierają liści, wodorostów i wodorosty, muszle, głazy, martwe krzewy i oddziałów, wycinki z roślin i kwiatów, kłębowisko, kaktusy i ptaków piór. Można użyć wielu rekwizytów natury w strzelać bez modyfikowania ich.

• Przekształcenia wielokrotnego użytku rekwizyty lub naturalne te zmieniając je z zaopatrzenie rzemiosła. Na przykład może przekształcić meble, zegary, elektronika, odzież, wodorostów, muszle, głazy, oddziałów i pierze ptak. Przekształcamy stare poduszki Poduszka medytacji, lub włączyć zegar w modelu streszczenie twarz maski. Pokrycie słuchawki z brokatem na młody muzyk, lub zniszczyć i zmontować odzież stworzyć teksturę powierzchni. Malować suszone wodorosty i wodorostów na bagna lub zestaw morskich, lub pomaluj muszle i przekształcić swój model mityczny morskie stworzenie. Napisać wiadomość na głaz dla modelu wnieść do życia w pozie, dać oddziałów modelu o tematyce ochrony środowiska, lub wrzucić pióro ptak w powietrzu i powiedzieć model, aby spojrzeć na to z wyrażeniem kojące.