adcov.com

Jak zrobić sztuczny Liście do Ghillie Suits

Ghillie jest garnitur garnitur "liście" i innych rustykalnych elementów liści, który pozwala na połączenie się z pustyni podczas polowania. Chociaż może wydawać się drogie garnitury, można nadal właścicielem jednego z własnym z odrobiną kreatywności. Tworzenie własnych kombinezon ghillie jest kreatywne rzemiosło, które wymaga, aby tworzyć własne liście, jak również. Wiedząc, jak zrobić liście do stroju ghillie wymaga cierpliwości, ale ogólnie nie wymaga dużo kreatywności i umiejętności. Dokonywanie sztuczne liście pomaga zaoszczędzić pieniądze na polowania i towarów na zewnątrz.

Instrukcje

1 Rozłóż dwa lub trzy arkusze bukietem liści w kolorze tkaniny. Ten ważny krok pozwala wybrać różne warianty kolorów i tekstur do tworzenia naturalnie wyglądające ślady kamuflażu ghillie. Płótno, bawełna, denim ciężkie są wytrzymałe materiały w odcieniach zieleni, myśliwy oliwkowym i utrzymane w ciepłej kolorystyce brązu.

2 Umieść różne szablony liści na powierzchni różnych arkuszy kolorowych tkanin. Sklep hobby rzemiosło i dostawa posiada nie tylko nieustępliwy wachlarz wyboru tkaniny, ale można też znaleźć mnóstwo szablonów liści. Drzewo szablony liści z markera odcieniu ciemniejszym niż tkaniny używasz tak, że widać na cięcia.

3 liścia wyciąć każdy z arkuszy tkaniny. W sumie liczba liści trzeba może wynieść w setkach. To dlatego, że musisz tam być warstwy liści na garnitur ghillie. Im więcej liści, tym lepiej, zwłaszcza jeśli je wyciąć w wariancji rozmiarach i kształtach.