adcov.com

Jak zrobić Sperma Więcej płodny?

Mężczyzna męskość jest czymś większość ludzi bierze za pewnik w procesie ludzkiej prokreacji. Ilekroć kilka problemów z zajściem w ciążę, jest prawie zawsze kobieta, która idzie do sprawdzenia w pierwszej kolejności. Co zaskakuje wielu ludzi jest to, że ich plemniki nie są tak silne jak oni myśleli, że są. Istnieje kilka prostych kroków, które pomogą poprawić płodność mężczyzny.

Rozluźnić się

Wierzcie lub nie, na sobie te obcisłe dżinsy lub spodnie mogą być bardzo dobrze rani swoją spermę. Natura zaprojektowany jądra do powieszenia na zewnątrz ciała bez powodu. Wewnętrzna temperatura ciała zabija plemniki. Sperma musi być chłodniej, aby przetrwać. Więc przez scrunching swoje jądra przy ciele, albo nosząc dopasowaną bieliznę formularz lub obcisłe spodnie, to zwiększamy temperaturę moszny i dlatego zabija swoją spermę. Więc nosić bokserki i zrelaksowany spodnie pasuje, i niech wasze części zachować trochę powietrza między nimi a resztą ciała.

Mniej stresu

Stres ma katastrofalny wpływ na całe ciało, sperma zawarte. Gdy ciało jest zmęczone, hormony nie są produkowane poprawnie i mogą wystąpić zaburzenia równowagi. Bez zdrowych hormonów, nie można mieć zdrowe plemniki, jak hormony kontrolować produkcję, jak i ruchliwości. Stresu u mężczyzn często może być zwolnione poprzez ćwiczenia i - jak los chciał, że - poprzez seks. Pierwsze dobre, jakość snu jest równie ważna. Więc więcej ćwiczeń, więcej seksu i lepiej spać. Wszystkie te rzeczy poprawi poziom stresu i pomaga zwiększyć produkcję spermy.

Dieta i Odżywianie

Nie ma wątpliwości, że poprawa diety poprawia swoje zdrowie i objętość spermy. Jeść więcej warzyw, które są bogate w naturalne witaminy i minerały, a także biorąc multiwitaminowy jest moszcz, kiedy chcesz zwiększyć ilość swojej płodnej spermy. Z dodatkami, niezbędne kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3 i omega-6, jak również aminokwasów, takich jak L-argininy są niezbędne, aby w diecie, gdy zwiększamy swoją spermę. Są budulcem produkcji spermy. Innym ważnym czynnikiem - ujęcia wody. Plemniki potrzebują dużo płynu do pływania, więc upewnij się, że ciało pozostaje uwodnione. Od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, są bardzo ważne.