adcov.com

Jak zrobić sobie jeść mniej

Jak zrobić sobie jeść mniej


Jeśli utrata wagi jest Twój cel to zmniejszenie najwyższej ilości kalorii można konsumować każdy dzień jest zdrowe, bezpieczne i skuteczne strategii dla osiągnięcia swoich celów. Połączyć te zdrowego stylu życia i diety wskazówki z codziennego ćwiczenia układu krążenia, takich jak chodzenie, pływanie, jazda na rowerze lub bieganie i będziesz schudnąć i naturalnie ograniczyć apetyt na niezdrowe jedzenie i położyć kres emocjonalne jedzenie. Przejmij kontrolę nad swoim apetytem dzisiaj z tych prostych, dobrze znanych, małych strategii:

Instrukcje

1 Myj zęby, aby uniknąć przejadania się. Technika ta jest bardzo stara, ale jest skuteczne. Szczotkowanie zębów komunikuje sygnały do ​​mózgu, że nadszedł czas, aby przestać jeść.

2 wypić filiżankę kawy, aby zatrzymać głód. Kawa jest tymczasowym rozwiązaniem, a na pewno będziesz chciał uniknąć go w pobliżu snem - ale kawa może skutecznie tłumić apetyt i sprawi, że mniej jeść.

3 żuć gumy, aby ograniczyć swój apetyt. Dziesięć kalorii kij z gumy do żucia może znacznie zmniejszyć głód i sprawi, że mniej jeść się posiłku.

4 Pij wodę przez cały dzień jeść mniej. Badania wykazały, że większość osób regularnie mylić głód odwodnienia.

5 poćwiczyć. Ćwiczenie naturalnie pomaga ograniczyć apetyt i regularnie ćwiczących jedzą mniej i stracić na wadze więcej. Przenieść swoje ciało, aby się mniej jeść.