adcov.com

Jak zrobić Sling & Kosiarki z koszuli

Kiedy integralności kości jest zakłócony, złamanie występuje. Złamania ręki lub zwichnięcia mogą łatwo wystąpić z powodu upadku, nawet przy małej prędkości i wysokości. Jeśli Ty lub partner jest ranny w miejscu, które nie jest łatwo dostępne dla załóg ratowniczych, może być wymagana pierwsza pomoc. Procy i swathe jest materiał, który jest używany do obsługi rannego ramienia podczas procesu gojenia. Jeśli profesjonalny sprzęt nie jest dostępny, procy i swathe może być wykonany z koszuli.

Instrukcje

1 Sprawdź oparzone. Znajdź miejsce złamania.

2 Poczuj puls powyżej i poniżej uszkodzenia. Zmniejszone lub nie występuje impuls dystalnie do złamania oznacza kompromis naczyniowych na skutek złamania.

3 Przykryj wszystkie otwarte rany gazą lub kawałków tkaniny, jeśli nie gaza jest dostępna. Wystające końce kości powinny być objęte również. Nie należy naciskać kości z powrotem do skóry.

4 Wytnij lub rozerwać koszulę w trójkątnym kształcie. Usunąć jeden długi pas z podstawą trójkąta. Związać węzeł na najkrótszej koniec trójkąta.

5 Umieść rannych ramię w środku materiału, tak aby węzeł właśnie związane resztki pobliżu ich łokcia.

6 Pociągnij górną część materiału się przez nieuszkodzoną kończyny. Owijać materiału dennego wokół tylnej części szyi

7 Tie materiał w bezpiecznym węzłem tuż poniżej szyi. Węzeł powinien spoczywać przede wszystkim na nieuszkodzoną stronie, aby zapobiec zbędnego stresu dla poszkodowanej strony.

8 Owiń długi kawałek materiału masz lewo wokół tułowia osoby poszkodowanej, jak i na wierzchu procy do stworzenia Kosiarki. Celem jest stabilizacja skrawek zawiesie. Upewnij się swathe nie bezpośrednio przykryć miejsce złamania.

9 Sprawdź puls poszkodowanej ramię. Jeśli puls jest słabsze niż po raz pierwszy, czułem, że może być konieczne, aby poluzować procy.