adcov.com

Jak zrobić Skin Clear

Skóra jest największym organem w organizmie. Jest organizmu pierwszy kontakt z otoczeniem. Kolor, gładkość i teksturę skóry odzwierciedlać atrakcyjności i zdrowia. Twoja twarz i wygląd skóry, jest pierwszą rzeczą, która zauważyła, kiedy nawiązać kontakt z innymi ludźmi. W ten sposób, utrzymując skórę jasne i zdrowe pomoże utrzymać pozytywny mentalność, pewność siebie i wysoką samoocenę. Dzięki zastosowaniu wszystkich metod poniżej, można skutecznie uczynić skórę czysta i zdrowa.

Instrukcje

1 Drink jeden do dwóch litrów wody dziennie. Picie wystarczającej ilości wody może pomóc utrzymać skórę nawilżona i że będziesz wyglądać młodziej. Ponadto, pić dużo wody poprawi przepływ krwi i krążenie do skóry.

2 Wykonywanie co najmniej godzinę dziennie. Ćwiczenia mogą pomóc osiągnąć jaśniejszy cerę poprzez eliminację szkodliwych toksyn poprzez pot, zwiększa cyrkulację krwi i dostarczanie niezbędnych składników odżywczych do komórek skóry. Ćwiczenia pomaga regulować produkcję hormonów dehydroepiandrosteronu (DHEA) i testosteronu, które są połączone z przyczyną trądziku. Te dwa hormony były wytwarzane i zwiększone podczas stresu. Fizyczny może obniżyć wytwarzanie tych hormonów.

3 złuszczają skórę. Złuszczanie usuwa martwe warstwy komórek skóry z powierzchni Twojej skóry, które z czasem, może zmniejszyć ciała / trądzik na twarzy, zmniejszenie zmarszczek i zmaksymalizować zdolność Twojej skóry do wchłaniania wilgoci. Istnieje wiele zestawów złuszczające można wybrać w lokalnej drogerii. Śledź zestawie znajduje wskazówki na wykorzystanie.

4 Nałożyć krem na skórę. Nawilżające pomagają przywrócić wilgoci, aby utrzymać skórę jaśniejsza, bardziej miękka, nawilżona i odżywiona. Unikać nawilżające z alkoholem, ponieważ mogą wysuszyć skórę. Zamiast kupić nawilżające z naturalnych składników. Można znaleźć wysokiej jakości naturalne nawilżające w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. Nałożyć krem ​​na skórę dwa razy dziennie, zwłaszcza po peelingu.

5 skonsultować się z dermatologiem, który jest lekarzem specjalizującym się w skórę. Ona będzie sprawdzić swoją skórę, aby zobaczyć, czy są jakieś problemy i oferują przydatne porady, jak zachować zdrowe i czyste.

Wskazówki:

  • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek samodzielnego leczenia skóry skonsultować się z lekarzem.