adcov.com

Jak zrobić różnicę na Ziemi

Jak zrobić różnicę na Ziemi


Według American Lung Association, 26 amerykańskich miast miał najwięcej zanieczyszczeń cząstek wszelkich obszarów metropolitalnych w kraju w 2007 roku Energy Information Administration informuje również, że emisja dwutlenku węgla wyniesie 6 miliardów ton od roku 2027. To jest jasne, nie ma poważny problem z zanieczyszczeń na świecie, większość z tego człowieka. Jednakże, można podjąć kroki w celu zmniejszenia szkody można wyrządzić na planecie i coś zmienić, jak będzie zielony, recyklingu i częściej korzystając z transportu publicznego.

Instrukcje

1 Wdrożenie "zielony" styl życia w domu. Wymień stare żarówki z tańszych, energooszczędne żarówki fluorescencyjne kompaktowe. Nie tylko te żarówki zmniejszyć rachunek za energię elektryczną, ale ich długa żywotność oszczędza wiele wycieczek do sklepu dla zamienników. Przełącz na "zielone" produkty do pielęgnacji ciała. Są to naturalne pasty do zębów, takie jak Desert Essence Natural Tea Tree Oil i kosmetyki organiczne, takie jak Ole Henriksen ożywczy Noc Gel. Sprawdź USDA Organic Seal, aby zapewnić, że produkt jest rzeczywiście ekologiczne i nie tylko twierdzi, że jest. Going Green chroni środowisko naturalne, jest opłacalne, a nawet może poprawić swoje zdrowie.

2 Użyj transport publiczny częściej. Mimo, że nie może być tak szybko, jak samochód, transport publiczny jest lepsze dla środowiska naturalnego, ponieważ łagodzi przeciążenia samochodu i zmniejsza emisję dwutlenku węgla. Według American Public Transportation Association, jeśli jeden na pięciu Amerykanów używany codziennie transportu publicznego, może wyeliminować do 20 procent naszych emisji tlenku węgla. Osoby, które nie opierają się na transport publiczny zapisać 855000000 galonów ropy rocznie. To jest wystarczająco dużo energii do zasilania jedną czwartą wszystkich domów w Ameryce.

3 Zawsze recyklingu zużytych przedmiotów. Umieszczać żadnych wtórnych elementów, takich jak papier, kartony mleka i tektury w odpowiednio oznakowanych pojemników recyklingu w Twoim miejscu zamieszkania. Pojemniki te są zwykle oznaczone wiadomości, takich jak "Butelki i puszki", aby uniknąć nieporozumień. Sprawdź, kiedy lokalny dział sanitarne wykonuje pickupów, więc nie wiadomo, kiedy się mieć rzeczy gotowe. Programy recyklingu są tańsze w eksploatacji niż operacje zbierania odpadów, spalarni i składowisk. Pomagają one również stworzyć więcej miejsc pracy dla ludzi niż gospodarki odpadami, w tym pracy w sektorze prywatnym.