adcov.com

Jak zrobić poduszki siedzenia motocyklowe

Siedzenia komfortowe motocykl sprawia, że różnica między jazdy, że czuje się jak siedział na pokładzie i jazdy, że czuje się jak siedzi w ulubionych fotele. Czy fotela motocykl ma jedno miejsce, który służy zarówno kierowcy jak i pasażera, lub dwóch oddzielnych siedzeń, może mieć swój własny motocykl siedzisk. Można również zwyczaj odpowiedni siedzeń więc czasu siodło to przyjemność, nie wyzwanie.

Instrukcje

• Budować ksztatkę piankową. Można dodać pianki do istniejących pianki w miednicy siedzenia lub zacząć od nowa. Jeśli od podstaw, wyrzeźbić blok o wysokiej gęstości pianki do meczu kontury miednicy siedzenia możliwie najdokładniej. Elektryczny nóż użytkowania dużych kawałków, a plik do bardziej precyzyjnego porcjowania. Użyć spray klej do mocowania bloku do siedzenia. Jeśli budowanie istniejących pianki, kleju dodatkowe wysokiej gęstości pianki do obszarów, które wymagają dodatkowych padding lub wsparcia.

• Kształt poduszki. Po wyschnięciu klej spray, użyj plik usunąć wszelkie ostre krawędzie gdzie elementy łączą się ze sobą. Kształt siedzenia, więc to pozostawia wystarczającej dla kierowcy lub pasażera ciała usiąść wygodnie bez coraz Popularne miejsca. Miejsc zwykle czują się bardziej komfortowo na długie przejażdżki jeśli mały obszar jest również usunięte dla swojego kość ogonową, więc nie dostać tyle ciśnienia umieszczone na nim podczas długie przejażdżki. Wprowadzać precyzyjne poprawki przy użyciu znacznika aby wskazać gdzie organizm wchodzi w kontakt z siedzenia.

• Test siedzenia. Miejsce siedziby na motocyklu i usiąść na nim w tej samej pozycji, którą chcesz być w jeśli zostały jazda. Po prostu międzystrefowych rowerów obiema nogami na ziemi działa dla ogólnego montażu, ale nie na dopracowanie. Stawiam rower na stoisko centrum i dostać obie nogi na kołki. Uwaga wszelkie miejsca, które potrzebują regulacji i je skorygować. Jeśli czujesz problemu teraz, będzie tylko gorzej po kilku godzinach jazdy.

• Pokrycie siedziska. Możesz zrobić swoje własne pokrowiec siedzenia lub siedzenia można podjąć, aby sklep tapicerki, gdzie mogą objąć go dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na pokrycie go sobie, wzorek z Tanie tkaniny zapewniające dobre dopasowanie, zanim pocięte na drogie skórzane tkaniny.