adcov.com

Jak zrobić pewien królik z chustką

Jak zrobić pewien królik z chustką

Dla opanowania projektu zrobić z dziećmi tworzenie królik z chustką. Działalność ta przychodzi na myśl każdego roku około Wielkanocy, gdzie królik pozostaje wielkim symbolem. Działa szczególnie dobrze, jeśli masz chusteczki do nosa, które są białe lub innych jasnych kolorach, podobnie jak kolory sierści królika.

Dostaw

Trzeba będzie czymś więcej niż tylko chusteczkę, aby królik. Zbierz przynajmniej garstka waciki, długość wstążki i igłą do szycia. To pozwala mieć pełny worek waciki i szpula wstążka przydatny dla tego projektu. Igła nie jest potrzebny dla wszelkich rzeczywistych szycia, więc nie trzeba każdy wątek z nim. Potrzebny będzie również nożyczki i ewentualnie ręcznik.

Przygotowanie

Żelazo chusteczka najpierw się upewnij się, że jest zupełnie płaska. Musisz wiedzieć, jeśli chusteczka zawiera wszelkie haft po raz pierwszy. Jeśli ma żadnych hafty, umieścić ręcznik na chusteczkę i żelaza dwóch razem, aby chronić haftowane szwy. Wziąć garść waciki z worka; 10 waciki powinno wystarczyć. Rozwinąć temat stóp wstążki i odetnij ją szpuli.

Toczenia

Położyć chusteczka płasko na ziemi; Jeśli posiada haft, powinna być skierowana w dół. THS waciki go w centrum chusteczką. Złóż handkercief na pół wzdłuż jego przekątnej kółko waciki, tworząc trójkąt. Teraz chwyć chusteczka w owczarni gdzie waciki są i rolki chusteczka ku wskazał końce, a następnie złożyć ten chustką rzutowanych na pół, tworząc U-kształt.

Sprzedaż wiązana

Tie wstążka dwa razy, aby prawidłowo formularz królika. Po raz pierwszy przychodzi po składane toczyć-w górze. Tie wstążka wzdłuż środka tak niezbadane krańce są po jednej stronie Wstążkę i fold jest na innych. Węzeł prosty kwadrat będzie działać, ale upewnij się, że pozostałe końce wstążki są równej długości. Wchodzisz i wyciągnąć te niezbadane kończy pod koniec składany i następnie związać pozostałych taśmę tuż powyżej tego nowego krotnie. To tworzy uszy po rozkłada się na końcach chusteczkę. Dodać jeszcze jeden bawełna piłka i pin do składanej back-end z igły, tworząc powder-puff ogon, i twój królik jest kompletny.