adcov.com

Jak zrobić pakiety olej rycynowy

Olej rycynowy pochodzi z fasoli i roślin rycynowego lecznictwie stosowany w Stanach Zjednoczonych od czasów pionierskich. Pakiet olej rycynowy starym stylu środek, który można stosować do leczenia wielu różnych chorób. Najczęściej stosowane opakowanie oleju rycynowego obejmują stymulację wątroby po nałożeniu na prawej stronie brzucha; zapalenie lub obrzęk stawów, zaparcia i problemy trawienne, gdy stosowane w brzuch; i macicy, torbiele jajnika, lub gdy stosuje się do dolnej części brzucha. Używaj oleju rycynowego paczki raz dziennie przez trzy do siedmiu dni, aż do ustąpienia objawów.

Instrukcje

1 Fold duży kawałek wełny lub bawełny flaneli do trzech warstw na tyle duże, aby pokryć uszkodzoną powierzchnię ciała. Wyciąć kawałek plastiku z plastikowym worku na śmieci 1 do 2 cm szerszy i dłuższy niż kawałkiem flaneli.

2 Wypełnij plastikowy pojemnik z olejem rycynowym i umieść flaneli wewnątrz. Pozwól, aby usiąść do nasycenia olejem, ale nie mokre. Wyjąć nasączonej flaneli ze zbiornika oleju rycynowego i miejscu na dotkniętym obszarze ciała.

3 Przykryć flaneli z kawałkiem plastiku i umieścić termofor na górze opakowania oleju rycynowego. Pozostawić na miejscu przez 45 do 60 minut do najlepszych wyników, odpoczynek podczas paczka jest na miejscu.

4 Wyjmij pakiet oleju rycynowego z organizmu po wyznaczonego czasu minęło. Kombinować pół szklanki sody 1 kubka ciepłej wody i mieszać aż do soda do pieczenia jest dokładnie rozpuszczony. Oczyścić teren z pozostałości z roztworu sody oczyszczonej, aby usunąć resztki oleju.

5 Zdejmij folię z flaneli. Umieść flaneli z powrotem do pojemnika z olejem i pokrywy. Przechowywać w lodówce. Ponownego wykorzystania pakiet oleju rycynowego do 25 razy, załamując się nadmiar oleju przed zastosowaniem i wykorzystaniem świeżego kawałek plastiku za każdym razem.

Wskazówki:

  • Użyj wolnego barwnika wełny bawełny lub flaneli, aby Państwa pakiet oleju rycynowego.
  • Nigdy nie bierz olej rycynowy wewnętrznie chyba pod nadzorem wykwalifikowanego lekarza. Nie stosować olej rycynowy paczkę do uszkodzonej skórze oraz nie stosować podczas ciąży, karmisz piersią lub menstruacji.