adcov.com

Jak zrobić pakietu Instant Ice

Jak zrobić pakietu Instant Ice


Jednym z najbardziej powszechnych zastosowań lodem jest leczenie obrażenia. Z lodu skórę pomaga zmniejszyć ból, obrzęk, krwawienie i skurcze mięśni. Okłady z lodu można kupić w aptekach i supermarketach i są w niezliczonych kształtach i rozmiarach. Jednak, kupione w sklepie okłady z lodu może być kosztowne. Na szczęście, można tworzyć własne pakiety wielokrotnego użytku lodu przy użyciu kilku elementów, które mogą być już dostępne w domu.

Instrukcje

1 Wymieszać jedną filiżankę kranu lub wody pitnej i ¼ szklanki otarcia alkoholu do czystej, suchej misce. Alkohol tarcie zapobiega obracaniu opakowania lodu w postaci stałego bloku.

2 Przytrzymaj plastikowej zamrażarka worek z jednej strony upewniając się, że jest szeroko otwarte. Wlać mieszaninę ciekłego ostrożnie do worka. Wypchnąć powietrze do torby i szczelnie zamknąć.

3 Umieść domowe okład z lodu w zamrażarce przez 1 do 2 godzin.

4 Wyjmij okład z lodu z zamrażalnika i przykryć suchym ręcznikiem lub szmatką. Zastosować okład z lodu na skórę na około 10 minut do kilku godzin w czasie lub według zaleceń lekarza. Nigdy nie zastosować okład z lodu bezpośrednio na skórę, gdyż może to spowodować oparzenia lodu do skóry.

5 domowy pakiet płukać pod bieżącą wodą z lodem po użyciu. Wytrzeć do sucha czystą ściereczką i przechowywać w zamrażarce do wykorzystania w przyszłości.