adcov.com

Jak zrobić Optifast posiłków

Optifast nadzorem lekarza jest dieta, która jest tylko dostępna dla tych, którzy muszą schudnąć przejść procedurę medyczną. Zazwyczaj ci, którzy są zaplanowane dla zespołu biodrowego lub żołądka zszywanie zostanie przepisany Optifast na krótki czas, aby stracić na wadze tyle, aby bezpiecznie przejść operację. Zawsze należy omówić z lekarzem, jak długo trzeba będzie na Optifast i jeśli są dozwolone jakiekolwiek inne produkty. W większości przypadków jest to tylko dla cieczy diety oparte na Optifast wstrząsów i zup. Oto kilka pomysłów na posiłek do korzystania z tych drgań i zupa miesza stworzyć Optifast posiłki. Można również dostosować je, jeśli są na slim fast planu do tych produktów, ale nie zastępować Slim Szybki jeśli lekarz określa Optifast.

Instrukcje

1 Przygotuj Optifast zupę łącząc pakiet zupa z 8 do 12 uncji z ciepłej wody. Dodaj sól i pieprz do smaku w razie potrzeby. Można również dodać inne kalorii bezpłatne zioła i przyprawy, takie jak pietruszka, szałwia, przyprawione ziemi soli lub nie zawiera soli, takich jak mieszanki przyprawowej Pani Dash. Jedno opakowanie zupy mieszany z wodą jest jednym posiłku.

2 Dodać Optifast trzęsie łącząc jeden woreczek Koktajl z 8 uncji zimnej wody lub 12 ml zimnej wody lub napojów dietetycznych. Można mieszać je ze sobą lub połączyć je w blenderze z lodem. Spróbuj czekolady mix wytrząsania puszki sody lub dieta śmietany głównego piwa. Zrób dreamsicle smaku drgania poprzez mieszanie paczkę mieszanki wanilii wstrząsać z puszki dieta oranżada. Użyj dużej blender jeśli mieszanie sody od mieszania spowoduje to mieszanka rozwijać. To dlatego, że mieszalnik będzie działać w taki sam sposób i na sody jeśli wstrząsnął puszki. Jeden pakiet drgania mieszanej jeden posiłek.

3 kombajny gotowe do picia koktajli z aromatów i przypraw, aby dodać trochę błysku. Posypać cynamonem na górze shake czekoladowy. Gałka muszkatołowa starty na shake waniliowy zrobić napój przypominający nog jaj. Można również dodać kilka kropli ekstraktów smakowych, takich jak wanilia, kokos, lub migdałów do któregokolwiek z gotowy do picia koktajli.