adcov.com

Jak zrobić olejek ziołowy Ekstrakty

Jak zrobić olejek ziołowy Ekstrakty


Tworzenie własnych ziołowe ekstrakty olejowe jest stosunkowo prosty sposób obniżyć koszty budżetu domowego i uzyskać spokój umysłu. Domowe preparaty ziołowe kosztować dużo mniej niż te znajdujące się w sklepach i tworzyć własne oleje ziołowe oznacza, że ​​dokładnie to, co rodzaje składników są w preparatach, które robią wiedzieć. Z niektórych czystych słoików, kilka elementów w kuchni, i trochę cierpliwości i uważności, możesz tworzyć własne preparatów ziołowych i zapachy, które można wykorzystać w maści, mazidła, maści, spraye i olejki do kąpieli.

Instrukcje

Zioła

1 Połowę ziół w mniejszych garnka lub w górnej części podwójnego kotła. Dodaj olej. Przykryć szczelną pokrywką.

2 Umieścić naczynie do większego garnka lub w górnej części podwójnego kotła. Umieścić wodę w większym garnku, pozostawiając miejsce na przepuszczanie wody. Nie kładź olej i zioła bezpośrednio na ciepło.

3 Gotować delikatnie przez dwie godziny.

4 Po dwóch godzinach, odcedzić i wyrzucić oraz zioła. Olej wchłania niektóre właściwości ziół i zmieniły kolor.

5 Powtórz proces z pozostałymi ziołami, pokrywając je z olejem napięte z pierwszej partii. Powrócić do podwójnego kotła lub większej garnka z wodą i gotować ponownie przez dwie godziny.

6 Przeniesienie olej do czystego bursztynu lub ciemnych szklanych butelek, etykiet i przechowywać do późniejszego wykorzystania.

Wskazówki:

  • Kwiaty są zbyt delikatne, aby tchnąć w powyższy sposób. Sunlight zapewnia bardziej delikatne źródło ciepła, aby wyodrębnić zapachy i właściwości z kwiatów. Użyj następującej metody: Umieść kwiaty w czystym szklanym słoju, zalać olejem i pozostawić na słońcu przez cztery tygodnie. W tym czasie, być może trzeba się wysilać, olej i dodać więcej kwiatów dotrzeć pożądany kolor lub zapach. Po czterech tygodniach, odcedzić olej do czystej butelkach z ciemnego szkła, etykiety i wyrzucić kwiaty.
  • Gotować wszystkie butelki i powieki na 20 minut, a przed wypełniając je olejkiem wysuszyć dokładnie. Zawsze postępuj zgodnie z receptą. Dodawanie kolejnych ziół nie wzmocni formułę. Przechowywać w ciemnym lub pojemników ze szkła brunatnego. Nie używać plastiku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.