adcov.com

Jak zrobić olejek do masażu, że jest rozpuszczalny w wodzie

Jak zrobić olejek do masażu, że jest rozpuszczalny w wodzie


Olejki do masażu może być dość drogie w zakupie w sprzedaży detalicznej, ale tworzyć własne oleje zarówno w domu jest proste i przyjemne. Minusem jest to, że olej do masażu może zrujnować tkaniny jeśli używasz niewłaściwego typu. Rozpuszczalne w wodzie olejek do masażu jest korzystne, aby zachować swoje pościel. Musisz wiedzieć, które olejki do masażu i olejki eteryczne są rozpuszczalne w wodzie, aby stworzyć mieszankę, który jest nietoksyczny i łatwo umyć od twoich pościel.

Instrukcje

1 Zakup odpowiedniego oleju do zamierzonego stosowania. Oleje do masażu są rozpuszczalne w wodzie i wyraźnie przeznaczone do korzystania z par, które potrzebują oleju masażu, która jest bezpieczna do spożycia i nietoksyczne. Oleje do masażu również są chętnie stosowane przez masażystów. Mogą one zawierać sezamowy, słodkich migdałów, pestek moreli, orzechów kokosowych lub olej słonecznikowy. Te oleje rozpuszczalne w wodzie zawierają tłuszczów zwierzęcych lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego, a nie zapachowe lub barwniki.

2 Czytaj etykiety i spojrzeć na gotowych mieszanek na rynku. Uwaga, które zawierają oleje i odtworzyć olej kupując te same składniki. Typowym przykładem jest Biotene, który zawiera olej kokosowy, olej jojoba oraz Aloe Vera. To połączenie jest bezzapachowa i popłuczyny czyste z pościelą.

3 Określ, która mieszanka będzie używany w oleju masażu i czy chcesz to mieć zapach. Wybór olejki eteryczne, które są lecznicze i terapeutyczne są najlepszym do tworzenia rozpuszczalnych w wodzie olejki do masażu, które nie tylko zapobiegają uszkodzeniom pościel, ale również mają właściwości lecznicze. Jeśli przy użyciu olejków eterycznych w przygotowaniu, wybrać te są rozpuszczalne w wodzie, takie jak lawenda i rumianek, które składają się na pocieszające masażu.

4. Należy pamiętać, że niektóre masaże lub olejki eteryczne mogą powodować reakcje alergiczne. Nałożyć niewielką ilość przygotowań do wewnątrz nadgarstka każdej osoby, którą zamierzasz masować. Po 20 minutach, przejdź do masażu, jeśli nie ma zauważalnej reakcji.

Wskazówki:

  • Sezamowy, ze słodkich migdałów, z pestek moreli, olej kokosowy i olej słonecznikowy można zakupić w prawie każdym sklepie spożywczym, i może być olej bazowy stosować same lub w połączeniu z innym olejem. Są niedrogie i trwać długo. Gliceryna jest inny niż tłuste masaż olej, który zawiera składnik właściwości blokowania wilgoci.
  • Reakcje alergiczne nie są częste, ale się zdarzają. Alergie na orzechy są częste i olej ze słodkich migdałów może powodować ciężkie reakcje alergiczne u każdego z nakrętką alergii.