adcov.com

Jak zrobić olej dyfuzora Aromaterapia

Formą medycyny alternatywnej, aromaterapia wykorzystuje olejki eteryczne i inne zapachy do poprawy nastroju i zdrowia. Olejki eteryczne są zazwyczaj pochodzi z roślin, ziół, kwiatów, można je stosować z dyfuzorem, albo dodaje się do olejów do masażu, spraye pokoju lub w gorącej kąpieli. Olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i może wypełnić pokój z pięknym zapachem, gdy są używane z dyfuzorem. Nawiewniki są w różnych stylach, w tym pierścienia lampy naftowej, dyfuzorów dyfuzorów trzcinowych i ogrzewanych dyfuzorów naczyń oleju.

Instrukcje

1 zakup olejki eteryczne w sklepie, sklep spożywczy naturalny zapach lub online. Wybierz zapachy, które zazwyczaj korzystają, a to pomoże stworzyć odpowiedni nastrój, który próbujesz osiągnąć. Na przykład, z mięty pieprzowej i owoców cytrusowych zapachy są znane jako podnoszący, natomiast lawenda rumianek uważa się sprzyjać rozluźnieniu.

2 miejsce 20 do 30 kropli każdego olejku, który decyduje się na połączenie w butelce z ciemnego szkła. Jeśli zdecydujesz się mniej niż cztery zapachy, należy użyć 40 do 50 kropli każdego zapachu. Można eksperymentować z zapachami umieszczając kroplę każdego rodzaju olejku, który masz zamiar używać na kartce papieru przed zmieszaniem całą butelkę, aby zapewnić, że lubisz powstały zapach.

3 Wkręć pokrywę na butelce i energicznie wstrząsnąć, aby mieszanka olejów razem.

4 Otwórz butelkę i nieść zapach w kierunku nosa, aby otrzymać dokładny sens utworzonej zapachu. Zazwyczaj zapachy obejmujące liczne oleje należy mieszać w nawet proporcjach. Ale jeśli zapach nie jest do własnych upodobań, może trzeba dodać jeszcze kilka kropel olejku aż do równowagi. Gdy to zrobisz, ponownie wstrząsnąć butelką aby wymieszać zapachy.

5 Użyj istotną utworzonego w dyfuzorze oleju. Konieczne będzie tylko około pięciu do 10 kropli do generowania piękny zapach dla całego pomieszczenia. Możesz też dodać olej do kąpieli lub do masażu oleju.

Wskazówki:

  • Aby pomóc Ci zdecydować, które oleje kupić i połączyć, eksperyment z zapachami, które są na wystawie w sklepie, w którym kupujesz olejki eteryczne. Jest to zwykle pałeczka szklana przymocowany do pokrywy butelki przechowywać internetowych; trzymając kilka różdżek do nosa, można określić, czy połączenie zapach działa dla Ciebie, bez potrzeby mieszania zapach. Spróbuj kilka kombinacji, aż znajdziesz taki, który najbardziej Ci odpowiada.
  • Badania rodzaje olejków eterycznych, które są dostępne w sprzedaży, aby zrozumieć właściwości poszczególnych zapachów. To pomoże Ci wybrać idealne połączenie zapachu lub zapach.
  • Nie należy rozcieńczyć olejek eteryczny, który osłabi ogólny efekt oleju.