adcov.com

Jak zrobić New Protezy mniej bolesne

Jak zrobić New Protezy mniej bolesne


Jest to dość traumatyczne, że twoje zęby usunięte, znacznie mniej się przyzwyczaić do nowych sztucznych zębów. Protezy mogą powodować zaburzenia mowy, clacking, powodować ból plamy, i może od czasu do czasu gag nowego użytkownika. Wszystkie te problemy staną się znacznie mniej problemów w czasie, ale jeśli chcesz mieć łatwiej dostosowując do nowych protez, za po kilku prostych wskazówek, które ułatwią dla przejścia od prawdziwych zębów do nowych protez ,

Instrukcje

1 nosić protezy przez krótki okres czasu każdego dnia. Więcej niż prawdopodobne, dziąsła są ból po ekstrakcji zębów i może mieć szwów, które trzeba leczyć. Daj sobie czas na dostosowanie się, nosząc je nieco bardziej każdego dnia.

2 Zrób małe kęsy i trzymać się żywności, które nie wymagają twardego kęsa. Najlepiej trzymać się prostych potraw, gdy zaczynają się.

3 Praktyka rozmowy z protezy prywatnie zanim sobie je publicznie. Rozmowa z protezy zajmuje trochę przyzwyczaić. Powtarzające się słowa pomogą wymawiać wyraźniej z nowymi zębami.

4 Sprawdź Twoje oczekiwania. Podobnie jak nic nowego, protezy podjęcia praktyki i przekonasz się, że czują się znacznie bardziej naturalne trochę więcej zużycia.

5 Należy zachować ostrożność podczas czyszczenia protez, aż przyzwyczaisz się do nich. Można moczyć je lub szorować je samodzielnie, ale należy umieścić wody w zlewie, więc jeśli ich spadek, będą spadać tylko w wodzie i nie łamać na powierzchni zlewie.

6 Sen z protezy w jamie ustnej, przez pierwsze kilka dni, aby przyzwyczaić się do nich trochę szybciej.

Wskazówki:

  • Nie wahaj się poinformować stomatologa o dolegliwości. Oczekują, aby porozmawiać z nimi o ewentualnych korekt trzeba i będzie bardziej niż chętny, aby dokonać zmian w swoich protez bardziej wygodne dopasowanie.