adcov.com

Jak zrobić nerkę Start Kamień Cleanse

Twoje ciało ma dwie nerki, które działają na filtrowanie toksyn i produktów przemiany materii z krwi. Regulują one również poziom elektrolitów w organizmie. Odpady z metabolizmu komórkowego, często bogate w azot, są wydalane z organizmu w postaci moczu. Od czasu do czasu, może krystalizować w moczu i tworzą kamieni nerkowych (kamienie nerkowe). Nieleczony, te kamienie nerkowe i może spowodować zablokowanie silny ból. Jednak stosując zabiegi naturalne poniżej, i po konsultacji z lekarzem na temat objawów, można oczyścić układ moczowy kamieni nerkowych w domu.

Instrukcje

1 Spożywaj owoce o wysokiej zawartości cytrynianów. Cytryniany zatrzymać kamieni nerkowych ze zwiększenia wielkości, zapobiegając gromadzeniu się wapnia w nerkach. Owoce bogate w cytrynianów to winogrona, banany, pomarańcze i pomidory.

2 Zrób kava-kava tabletki. Zioło to jest bloker kanału wapniowego, który łagodzi skurcze związane z kamieni nerkowych, jednocześnie relaksując się z cewki moczowej. Zalecana dawka to jedna tabletka 120 mg raz na dobę.

3 pić oliwy z oliwek i sok z cytryny mikstury. Olej smaruje oliwne i łagodzi swoje fragmenty cewki moczowej, podczas gdy wysoka kwasowość soku z cytryny rozbija agregacji kryształów, wyczyszczenie fragmenty cewki moczowej kamieni nerkowych. Pić tej mieszaniny raz dziennie przed snem. W przypadku wykrycia ból kamień, wymieszać dwie uncje oliwa z oliwek z 2 uncje sok z cytryny, pić prosto w dół, a następnie wypić dużą szklankę wody. Kamienie należy przekazać w ciągu 24 godzin.

4 pić ocet jabłkowy cydr. Wysoka kwasowość octu jabłkowego rozpada się kamieni nerkowych i pozwala im łatwo przejść z organizmu poprzez moczu. Pij 5 łyżki. ocet jabłkowy cydr dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem, rozcieńczony do smaku w wodzie.

5 Pij dużo wody. Zwiększenie zużycia wody zapobiega powstawaniu nowych tworzeniu się kamieni nerkowych, zmiękczając istniejących. Pić dwanaście pełnych szklanek wody dziennie, aby oczyścić układ moczowy kamieni nerkowych.