adcov.com

Jak zrobić Mini First Aid Kit

Jak zrobić Mini First Aid Kit


Zrób mały, osobisty wielkości mini apteczka dla dzieci. Zapakuj je w swoich plecakach lub szkolne szafki, aby zapewnić, że są one gotowe do mało awaryjnych, gdy z dala od domu. Mini apteczka jest łatwy w montażu i zabawy projekt dla Ciebie i Twoich dzieci.

Instrukcje

1 Udekoruj pudełko do zestawu. Używanie mydła podróży danie trzymać zestawu, aby dekoracyjne bandaż na górze. Narysuj bandaż i zabawną twarz na kawałku białej lepkiej zwrotnego odczuwalne w czerwonym znacznikiem. Wyciąć filcu i dołączyć do mydelniczki górze.

2 Zrób listę kontaktów dla swojego dziecka. Wydrukowanie nazwiska i numery telefonów kontaktowych dla dziecka na kartce papieru. Wyciąć papieru aby zmieścić się na wewnętrznej stronie pokrywy. Umieścić arkusz kontaktów do wnętrza za pomocą kleju lub taśmy.

3 Sprzedam prepaid karty telefonicznej. Zaopatrzyć mini apteczka z karty telefonicznej w nagłych przypadkach. Pokaż dziecku, jak korzystać z karty.

4 Wypełnić soapbox z niektórych małych elementów pierwszej pomocy. Zaopatrzyć go kolorowe opatrunki, chusteczki ręcznych i balsam do ust. Rzeczy zmieniają się w zależności od tego, co dziecko ma tendencję, aby zmaksymalizować korzyści z. Na przykład, elementy dla 10-latka może się różnić od tych, które chcesz użyć do 6-letniego dziecka.

Wskazówki:

  • Pamiętaj, aby zaopatrzyć się Apteczka z elementów Twoje dziecko może potrzebować. Jeśli dziecko nosi okulary, zestaw do naprawy okularów może się przydać.