adcov.com

Jak zrobic Merkury Detox

Jak zrobic Merkury Detox


Coraz bardziej widoczna staje dziś o efekt, że metale ciężkie, takie jak rtęć, mieć na nasze zdrowie. Możemy wejść w kontakt z rtęcią poprzez amalgamatów dentystycznych, wdychając opary, picia zanieczyszczonej wody, jedzenia skażone ryby i jest narażonych na działanie substancji chemicznych przez pracy. Rtęć może być potencjalnie szkodliwe chemikalia, gdy w organizmie, a także w celu zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia, należy podjąć kroki w celu detoksykacji.

Instrukcje

1 Przygotuj ciało do detoksykacji. Przyjmowanie dużych dawek herb Silybum marianum dziennie, albo w postaci kapsułek, cieczy nalewki lub ziołowe wywaru wysuszonych nasion. Zalecana dawka to 10 g dziennie suszonego ekstraktu marianum Silybum. Ostropest plamisty pomaga leczyć uszkodzone komórki wątroby i poprawia detoksykacji. W jednym z badań opublikowanych w "Fitoterapia Research," badacz Šárka Chlopcíková stwierdził, że Ostropest zobowiązany do metali ciężkich w organizmie i wspomaganie ich wydalanie.

2 Bind metale ciężkie, czyniąc je bezpieczne i gotowe do wydalania. Zioła, takie jak czosnek może być bardzo skuteczny w tym, jeśli są przyjmowane codziennie. Czosnek zawiera siarkowego chemikalia, które wiążą się z metali ciężkich w organizmie, i pomóc w promowaniu ich wydalanie przez wątrobę i nerki. Jedno zwierzę badanie opublikowane w "The Journal of Medical Science" koreańskiej okazało się, że czosnek pomaga zapobiegać gromadzeniu się rtęci w nerkach, wątrobie, kościach, jądrach i mózgu. Zalecana dawka wynosi 300 mg na dobę z suchego ekstraktu, lub trzy świeżo rozgniecione ząbki czosnku dziennie.

3 Eliminacja metali ciężkich z organizmu i wspierać procesy detoksykacji, utrzymując poziom glutationu w organizmie. Glutation jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy w organizmie i naturalny związek metalu odtruwa ciężkiego. Jest on wytwarzany przez naszych komórek i przyłącza się do metali ciężkich, dzięki czemu są rozpuszczalne w wodzie i mogą być wydzielane przez nerki. Zdrowy poziom glutationu może być obsługiwany przez biorąc kompleks witamin B, witamina C (500 mg), selen (znajduje się w orzechach i nasionach) oraz ziół takich jak Ostropest plamisty i kurkumy.

4 Wsparcie i chronić organizm, aby utrzymać bezpieczne i czyste. Dietę bogatą w składniki odżywcze, błonnik i oczyszczonej wody. Narządy trzeba wiele substancji odżywczych, takich jak witamina C i B-kompleks detoksykacji metali ciężkich i wodę i włókna przeprowadzenie substancji chemicznych z organizmu. Zwiększenie ilości płynów w ciągu jednego lub dwóch kieliszków ponad to, co zwykle, i rozważyć suplementy błonnika, takie jak 4 g na dobę z wiązu lub psyllium kadłubów.

Wskazówki:

  • Jeśli chodzi o dentystycznych wypełnień amalgamatowych, porozmawiaj ze swoim dentystą, lub skonsultować się ze specjalistą zdrowia środowiskowego.
  • Skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia przed rozpoczęciem tej detoksykacji, jeśli pacjent przyjmuje leki.