adcov.com

Jak zrobić maskę zapaśników

Jak zrobić maskę zapaśników

We współczesnym świecie wrestlingu zamaskowany zapaśnik jest ogromną atrakcją pod względem rozrywki. Nie tylko wyrywanie maski mają długą tradycję w zapasach, ale pod wieloma względami są one same w sobie formy sztuki. Dokonywanie własnych maska jest łatwe. Podstawowa konstrukcja składa się z czterech części materiału, zszyte. Trzy otwory są tworzone na oczy i usta. Z tyłu maski język materiału jest tworzony, dużo jak języka w parze zasznurować buty. Następnie wykonane są otwory sznurowadła, i koronki dodaje, że maski można regulować w zależności od szefa zapaśnik. Niektóre nowoczesne maski są zaprojektowane tak, aby obszary szczęki i usta są narażone.

Instrukcje

• Wybrać materiał. W dawnych czasach skórzane i świńskie były używane. Dzisiaj dostępne są nowoczesne materiały, takie jak spandex i winylu, ale to jest tak łatwe w obsłudze nylonu lub bawełny. Może nawet masz starą koszulkę, można użyć. Jasny kolorowy materiał pomaga stworzyć świetny wynik.

• Owiń materiał wokół głowy krótko, aby upewnić się, że twój szef będzie całkowicie pokryte. Piórem znacznik dokładnie miejsce kropki w miejscach gdzie są Twoje oczy i usta. Staram się być jak najdokładniej, jak będzie wycinanie tych kawałków materiału. Jeśli są one w złym miejscu, może trzeba uruchomić ponownie.

• Środek głowy wokół czoła i od góry do dołu. Znak ten temat materiału, pamiętając o tym, gdzie będą oczy usta otwory. Cięcia materiału na sekcje aby uzyskać ciaśniejszym pasowaniu na maskę. Pamiętaj nie obniżyć gdziekolwiek w pobliżu przedniej maski, jak to obejmie swoją twarz i nie należy go podzielić. Stitch kawałki razem, tak że możesz mieć otwór z tyłu.

• Aby otwory na koronki, dzięki czemu mogą być dokręcane. Skoro masz otworów koronki w miejscu, dodać dodatkowe kawałek materiału, jak język buta. Zapobiega to kopanie Sznurowadła. Aby maska silniejszy, dodać dodatkowy materiał wokół oczu i jamy ustnej otworów. Dodać koronki. Maskę jest kompletny. Zabawy część zaczyna się, gdy malujesz swój własny projekt. Użyj jasnych kolorach farby akrylowe i niech wasza wyobraźnia pracować to magia.