adcov.com

Jak zrobić Leukic

Leukic jest popularnym suplementem diety sprzedawane przez MuscleTech, lidera w świecie suplementów. Leukic jest połączenie specjalistycznego preparatu melatoniny i aminokwasu leucyny (leucyna isoketocaporic wapnia i leucyna piroglutaminian). Nie można zrobić Leukic na własną due, ponieważ specyficzne połączenie chemiczne nie są dostępne w dużych ilościach do publicznej wiadomości. Można jednak zrobić podobny i skuteczną kombinację.

Instrukcje

Przyrost siły z Leucyny

1 miarka pięciu do 10 gramów leucyny w szklance wody lub shaker kubek. Badania wykazały, że leucyna pośredniczy antykatabolicznym zatrzymanie podziału mięśni i stymuluje syntezę białek. Inne korzyści z leucyny to regulację poziomu glukozy we krwi oraz zachowanie masy mięśniowej, zwłaszcza na diecie niskokalorycznej.

2 Dodaj 250-500mg kwasu alfa ketoglutaran do szkła lub shakerze. Trzeba będzie skalę gram jeśli robią pojedyncze dawki w jednym czasie. Alfa-ketoglutaran jest naturalne chemiczne w organizmie, która pomaga zwiększyć tkankę mięśniową i leczyć rany, jak podarte tkanki mięśniowej podczas treningu.

3 Witamina B6 jest ważna mikroelementów, które można kupić w postaci kapsułek lub tabletek. Ten ważny składnik odżywczy stosuje się do prawie 100 różnych enzymów, w tym białek. Doda w rozkładzie aminokwasów. B6 utrzymuje również funkcję układu odpornościowego i nerwowego - zarówno zaangażowanych przy wykonywaniu. Weź B6 zgodnie z zaleceniami producenta.

4 Take 5 mg melatoniny, który znajduje się w postaci tabletek, z leucyny i alfa ketoglutaran napoju. Departament Zdrowia, Human Performance i Rekreacji Baylor University odkryli, że gdy mężczyźni i kobiety trwało 5 mg melatoniny w połączeniu z ćwiczeń oporu, co w znacznym stopniu zwiększenie stężenia w surowicy hormonu wzrostu.

5 Dodaj środek smakowy do smaku, takich jak cukru nie hawajskiej stempla lub Kool-Aid.

Wskazówki

  • Wszystkie te składniki można kupić w lokalnym sklepie lub hurtowni dyskontowych żywienia internetowych.
  • Leucyna jest hydrofobowy i unoszą się do góry. Wystarczy potrząsnąć, aby rozproszyć leucynę.
  • Weź to 15 do 20 minut przed treningiem.
  • Dodaj słodzik bez kalorii do smaku.
  • Nie uzupełniać bez zgody swojego lekarza lub służby zdrowia. Nie spożywać, jeśli jesteś w ciąży lub karmienia piersią.