adcov.com

Jak zrobić kolaż zdjęć z stare zdjęcia

Jak zrobić kolaż zdjęć z stare zdjęcia

Przy użyciu starych zdjęć w collage nadaje nowe znaczenie w rodzinie. Zdjęcie kolażu stare zdjęcia sprawia, że wspaniały kawałek rozmowy w każdym domu. Zrobić dekoracja ściany, który jest znaczący i dekoracyjne przy użyciu starych zdjęć i wyobraźni. Za pomocą collage do zobrazowania swoich przodków, dawno temu wakacje lub historia całej szkole Twojego dziecka to projekt, który można delektować się na nadchodzące lata.

Instrukcje

• Wybierz oprogramowanie dla kolażu. Bezpłatne pliki do pobrania są dostępne mają aplikacje do tworzenia kolażu. Picasa jest jednym z wolnych miejsc i Adobe Photoshop oferuje bezpłatny okres próbny.

• Za pomocą oprogramowania kolażu, wybrać rozmiar i rozdzielczość kolażu. Wysokiej rozdzielczości 300 do drukowania 8 x 10 kolaż zaczne od tego ze jest dobrym wyborem.

• Skanowanie stare zdjęcia do biblioteki zdjęć w programie zdjęcie, którą wybrałeś. Około 10 zdjęć przeciągnij do obszaru roboczego programu kolaż. Wykonam zdjęcia i ich rozmiar dla dobra Prezentacja. Aby wprowadzić zmiany na jednym ze zdjęć podczas tworzenia kolażu, kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i kliknij na "Zobacz i edytuj"; zdjęcie będzie przejdź do strony edycji, gdzie można go przyciąć lub dopasować kolor i oświetlenie. Kliknij "Kolaż", aby powrócić.

• Uczynić twój końcowy układ do kolażu i użyj opcji "Podgląd", który dostarcza większość programów kolaż. Kolaż jest ten droga ty potrzeba ono być użyć polecenia "Utwórz kolaż" lub "Zapisz". Ta ostatnia akcja będzie polecić program do tworzenia kolażu, jak zostały zaprojektowane.

• Drukowaæ swoje kolaż na dobrej jakości papierze fotograficznym. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy użyć wysoki połysk lub półmat zdjęcie papieru.