adcov.com

Jak zrobić jesieni tematyce ślubnej stole centerpieces

Jak zrobić jesieni tematyce ślubnej stole centerpieces

Niech obfitości żniw błogosławić Twoje weselne upadku. Dekoracje stołu jesienią może być dosłownie tuż obok drzwi. Blask sezonu jest wibrujący złotych, czerwonych, śliwki i pomarańcze, ale można zrobić sezonowy spadek wesele dekoracja stołu równie łatwo w białych i zielonych, zbyt. Dowiedz się, jak można użyć elementów natury aby należą decyzje dekoracji ślubnej.

Instrukcje

• Float wybierz okazów opadłych liści w krystalicznie czysta miseczki z wodą. Niski, płytkie naczynie jest Najlepsza i wygląda świetnie, towarzyszy pływające świece herbaty, które są dostępne w kształty liści.

• Aby Piramida mini dynie i umieścić w garnku, dom styl.

• Wgłębić dyni i używać go jako wazon trzymać asortyment kwiatów ciętych. W zależności od kształtu i wielkości dyni wyniki mogą się różnić. Eksperymentować z różnych kształtów i rozmiarów, aż znajdziesz spojrzenie, które lubisz.

• Wykorzystanie biały kukurydzy na kolby i zielone jabłka do centrepieces, które nie zawierają tradycyjne spadek kolory. Można wgłębić kolby kukurydzy i miejsce światło świecy herbaty na górze za niekonwencjonalne świeczniki.

• Zamów ilości białego tykwy od rolnika wcześnie w sezonie. O nich specjalnie uprawianych często nie będzie kosztować więcej niż kupując je bezpośrednio, ale to ułatwi zdanie, wiedząc, że ogólne kolor i kształt Gurda szukasz jest dostępny. Białe tykwy są idealne na wesela upadku i mogą być wykonane w wazonie, świeca lub nawet sam w kosze do podziwiania. Melony, rosliny basztanowe są w kilku rozmiarach, kształtach i tekstury, z gładką klepsydry Krótki kucać lumpy piłki. Gurda hodowca może pomóc wybrał te, jak i rozwijać je specjalnie dla Ciebie.

• Spróbuj zaklinowanie karty miejsce na patyku cynamonu. Zwinięte krawędzi będzie czasami posiada karty pionowo, a cynamonu dodać zapach jesieni do tabeli ślub.