adcov.com

Jak zrobić Ionic Detox Bath

Jak zrobić Ionic Detox Bath


Detox Foot kąpiele jonowe są zazwyczaj drogie maszyny i "detoks" etykieta jest coś mylące. Choć praktycznie wszystkie zabiegi oznaczone "alternatywa" często krytykowany ślepo tylko dlatego strategia nie odpowiada metodologii status quo, detox kąpiele jonowe wydaje się zasługują na atak niedowierzaniem i prób obalania. Kąpiele stóp nie są niczym nowym, i nie jest elektroliza. Eksperci naukowi wychowani w chemii mówią, że to jest elektroliza, że ​​powoduje przebarwienia wody te maszyny produkcji. Zwolennicy tych maszyn powiedzieć "toksyny" są wchłaniane przez jonizacji wody, co powoduje zmiany koloru. W rzeczywistości może to być bardziej relaksujące i uspokajające, aby korzystać z tych maszyn niż terapeutyczne, ale jeśli jesteś wierzący można zrobić jeden na własną rękę za ułamek kosztów fantazyjny, top-of-the-line modelu.

Instrukcje

1 Zapnij krokodylkami do dwóch długości przewodu 2 do 3 metrów długości. Przewód powinien być typem, który łatwo pęka na środku. Znieść dobre pół cala lub więcej na każdym końcu przewodu ze swoimi cięcia drutu. Wyciągnąć tylko siebie około 3 cali z boku na dwa pasma dla klipy dołączyć do. Mocno zabezpieczyć pliki do gołych metalowych pasm w obrębie przewodu i owinąć klip kończy taśmą izolacyjną.

2 Zapoznaj się z inną postrzępiony koniec przewodu, który nie jest rozrywane i owinąć go wokół czubka łyżki lub widelca uchwyt. Jeden solidny przewód idzie do końca każdego łyżką lub widelcem uchwyt. Owinąć szczelnie w uchwyty taśmy izolacyjnej. Pozwoli to zachować wodę z korozji przewodów jezdnych.

3 Przygotuj miskę stóp z mieszaniny wody i soli. Możesz także użyć soli Epsom i inne minerały. Napełnić pojemnik na tyle, że gdy stopy w nim iść wody wzrośnie do poziomu nieco powyżej kostek.

4 Podłącz krokodylkami do kontaktów baterii. Nie powinno być co jedna bateria zasilania naczynie. Umieścić każdy łyżkę lub rozwidlenia pionowo na krawędzi wanny, i utrzymywać misę z dala od baterii więc jest wystarczające naprężenie w drucie, aby zapobiec spadkowi klejone uchwyty w całości do pojemnika.

5 Moczyć nogi w mieszaninie przez co najmniej pół godziny. Zobaczysz początek wody, aby włączyć żółtawy kolor rdzy pierwszy, i może się okazać, zielony, ciemny brąz lub czarniawy nad czasu przechowywania ich moczenia. Choć jury jest się od tego, czy jest to naprawdę toksyczne materiały zasysane z ciała przez nogi, jest to relaksujące leczenie wielu wydaje się, przynajmniej czuć unikalne korzyści z. Niektórzy użytkownicy nawet polecam nie martwiąc się o kolor samej wody tak samo jak kolor moczu po użyciu jednego z tych maszyn przechowywania zakupionych lub domowych. W teorii jest to, że opłata reaguje z komórek, a które mogłyby wyjaśnić te wszystkie szczęśliwe jonowe pacjentów detox, że krytycy wskazują, że cierpi z efektem placebo.

Wskazówki:

  • Refleksologia to nauka, która powstała w starożytnych kulturach Azji i punkty na ślady ludzkich stóp do praktycznie wszystkich innych obszarach ciała. Science otacza zbliża stopy jako przestrzeń adresowane wyłącznie w celu wytworzenia dodatnich reakcji w całym ciele. Nauka jest ściśle związana z techniką o nazwie "Strefa Healing" praktykowane przez wielu kręgarzy i innych lekarzy klinicznych i terapeutów. Jonowe stymulacja stóp przez proces kąpielowym może być prawdziwą przyczyną korzystnych reakcji ludzi uzyskać z pomocą maszyny jońskie detox kąpieli.
  • Andrew Weil, MD, popularne zwolennikiem wielu alternatywnych i naturalnych terapii punktów do artykułu na brytyjski witryny obalania "detoks" efekt tych maszyn. Dr Weil informuje na swojej stronie:
  • "The Guardian Unlimited, w Internecie Brytyjska gazeta, wysłał do lekarza mieć wanienki detox jonowy. Wziął próbki wody przed i po i wysłał je do laboratorium do analizy. Żadna próbka zawierała żadnych toksyn."
  • Weil radzi oszczędność pieniędzy, jeśli masz nadzieję na uzyskanie korzyści detoksykacji za pomocą jednego z tych kąpieli.