adcov.com

Jak zrobić Homemade Bitter Melon Juice

Gorzki melon (zwany także gorzkie arbuzów) jest owoc stosowany zarówno jako składnik kulinarnego w wielu częściach świata, a jako naturalny leczenia różnych chorób. Gorzki sok melon jest najczęściej stosowany w leczeniu cukrzycy typu 2, gdyż obniżają poziom cukru we krwi. Może on być również stosowany jako źródło witamin i składników mineralnych, zwłaszcza potasu, kwasu foliowego (witaminy B9), witaminę C i witaminę K.

Instrukcje

1 Wybierz zdecydowanych gorzkie melony bez skaz. Powinny one mieć solidne, kolor jasnozielony, bez jakichkolwiek oznak żółty lub pomarańczowy kolor na skórze.

2 Wytnij gorzkie melony otworzyć wzdłuż i usunąć nasiona. Mimo, że nasiona są uważane jadalne, mogą powodować nudności i biegunkę u niektórych osób.

3 Chop gorzkie melony, w tym skórki, do 1-calowy kostki. Jeśli masz zamiar użyć gorzki sok melon jako składnik do gotowania, moczyć kostki w zimnej słonej wodzie przez pół godziny w celu zmniejszenia goryczy.

4 Umieść gorzkie kostki melona w malakserze i proces za pomocą funkcji "Pulse". Jeśli robot kuchenny nie posiada przycisk impulsowy, proces na wysokim na kilka sekund na raz.

5 Zebrać boki maszynce jako potrzebne i pulsować ponownie, aż gorzki melon jest skroplony.

6 Umieścić gazę nad miski i zalać skroplonego gorzki melon w szmatki wysilać się ciał stałych. Wycisnąć zwolnić jak najwięcej soku, jak to możliwe do miski.

7 Przechowywać gorzki sok melon w zamkniętym pojemniku z tworzywa sztucznego lub szkła w lodówce. Zużyć w ciągu jednego tygodnia.

Wskazówki:

  • Gorzki melon sok może być zamrożone na okres do trzech miesięcy. Ilość substancji w gorzki melon, która zmniejsza poziom cukru we krwi może się znacznie różnić w zależności od dojrzałości gorzkiego melona. Mogą wystąpić różne wyniki z każdej partii soku można zrobić.
  • Nie używać gorzki melon w leczeniu dla każdego poważnego stanu wyjątkiem pod nadzorem lekarskim. Jeśli używasz gorzki melon w leczeniu cukrzycy, sprawdzić poziom cukru we krwi często i nie przerwać leki chyba za radą lekarza. Chociaż gorzki melon jest powszechnie spożywane w niektórych częściach świata, to nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i dzieci. Poważne działania niepożądane mogą wystąpić w tych grupach.