adcov.com

Jak zrobić galmanowych Lotion

Jak zrobić galmanowych Lotion


Większość z nas zna z butelek różowy płyn w sekcji aptecznego. Calamine jest wspólny dla różnych leczenia wysypki i podrażnienia skóry. Jest gęsty krem, który stosuje się do podrażnień skóry, takich jak ukąszenia owadów czy trujący bluszcz, aby zmniejszyć swędzenie i promować uzdrowienia. Można jednak zrobić domowe wersje balsam galmanu za ułamek kosztów. Z kilku wspólnych elementów w kuchni, zrobić własny krem ​​do zastąpienia naturalnego Calamine.

Instrukcje

Sody oczyszczonej i wody

1 Zmierz swoje składniki. W jelicie cienkim, wymieszać trzy łyżeczki sody oczyszczonej i jedną łyżeczkę wody.

2 Mieszać składniki ze sobą. Wymieszać sody i wody, aż do utworzenia pasty. To będzie taka sama konsystencja jak przechowywania zakupionych Calamine.

3 Nałożyć pastę na tym terenie. Wziąć małą ilość pasty i stosuje się je do ukąszenia lub wysypki. Upewnij się, aby pokryć obszar całkowicie. Nie wcierać krem ​​do skóry; że znajduje się w górnej części obszaru podrażnionej suszyć je.

Płatki owsiane i sody oczyszczonej

4 Przygotuj płatki owsiane. Używać zwykłego, niesłodzone płatki owsiane do tego środka. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu, aby jedną porcję płatków owsianych na piecu. Zdjąć z ognia i pozostawić do ostygnięcia.

5 Dodaj do sody oczyszczonej. Wymieszać po jednym do dwóch łyżek sody oczyszczonej. Ta pasta jest znacznie grubsze niż środek sody oczyszczonej i wody.

6 Nałożyć mieszaninę na powierzchni skóry podrażnionej. Upewnij się, że stosuje się go grubą warstwą na powierzchni i pozostawić do wyschnięcia, aż ciężko. Możesz eksperymentować z obu tych kremów, aby zobaczyć, który z nich pracuje dla Ciebie.