adcov.com

Jak zrobić Fever Blistry odejdzie Szybko

Pęcherze gorączka, znane także jako opryszczka, może pojawić się na ustach, policzkach, nosie i brodzie. Są spowodowane przez wirusa opryszczki. Niestety, nie ma lekarstwa na opryszczkę. Jednakże, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby leczyć opryszczka. Wszystkie zabiegi będą pracować najlepiej, jeśli działają na początku, więc podjęcie działań na pierwszy znak opryszczka. Często może to zapobiec opryszczka od pełnego rozwoju. Jeśli masz już pęcherze gorączka, można stosować różne traktowanie szybciej usunąć je.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o przeciwwirusowych leków na receptę, które leczą pęcherze gorączka. Niektóre leki mogą być podjęte w celu zapobiegania dzienna częstotliwość pomoru blistra. Inne leki należy przyjmować na pierwszy znak opryszczka, w celu zmniejszenia ich nasilenia. Ty potrzebujesz recepty dla wszystkich leków na receptę, które leczą się wirusa herpes simplex.

2 Weź lizyny. Lizyna jest naturalny suplement, który skutecznie leczy pęcherze gorączka. Weź 1000 mg lizyny, gdy po raz pierwszy rozpocząć, aby zobaczyć opryszczka jak to pomoże zmniejszyć intensywność wybuchu. Lizyna można znaleźć w większości sklepów zdrowia.

3 Użyj over-the-counter leków. Istnieją różne maści, balsamy i miejscowe zabiegi mające na celu leczenie opryszczka. Jeśli stosowane regularnie, te leki mogą poprawić swoje pęcherze gorączka, pomagając im odejść szybciej. Można znaleźć leki gorączka blistry w większości sklepów z narkotykami.

4 Zastosuj zimny kompres do opryszczka. Namoczyć ściereczkę w zimnej wodzie i stosuje się go do blistrów. Możesz także użyć okład z lodu na powierzchni. Pomoże to zmniejszyć obrzęk i zaczerwienienie, i złagodzenia bólu z pęcherzami.

5 Spróbuj B-kompleks witamin. Witaminy te wspomóc proces leczenia organizmu i pomaga wyeliminować pęcherze gorączka. Weź 1000 mg dziennie, aby szybciej pozbyć się opryszczka.